Гінекологія

Нарівні з Києвом, Харків був і залишається культурним та освітнім центром України. Концентрація красивих дівчат на квадратний метр тут зашкалює. Причому корінна харків’янка – це не тільки краса та жіночність, а й високий рівень освіти, творча реалізація, успіх в роботі.

Напружений графік мешканки Харкова може зрівнятися з графіком топ-менеджера великої компанії. І це було б похвально, але часу на себе часто не залишається. Будь-яке нездужання – особливо в інтимній сфері – списується на втому. Відвідування приватного гінеколога та профілактичний огляд відкладається до останнього. Але таке ставлення до своєї жіночої природи призводить до виникнення хронічних патологій, психологічних розладів і навіть безпліддя. Тому перед жінкою постає питання, де приймає хороший гінеколог у Харкові, в якій приватній гінекологічній клініці практикують кращі гінекологи?

З відкриття «ОН Клінік Харків» у 2007 році гінекологічну клініку відвідали тисячі жінок. Гінекологи клініки на огляді стикалися з найширшим списком скарг і сьогодні готові вирішити практично будь-яке питання у сфері приватної гінекології:

 • лікування патологій шийки матки: дисплазія, гіперплазія, лейкоплакія;
 • лікування ерозії шийки матки радіохвильовим методом;
 • лікування фіброміоми та лейоміоми матки;
 • лікування менструальних дисфункцій: ПМС, порушення менструального циклу, гіперполіменорея, порушення при клімаксі та менопаузі;
 • лікування дисфункції яєчників;
 • лікування статевих інфекцій;
 • лікування дисбактеріозу піхви;
 • вакцинація для профілактики раку шийки матки;
 • видалення гострих кондилом, папілом, поліпів;
 • медикаментозне переривання вагітності;
 • підбір методів контрацепції, в т.ч. екстрена контрацепція;
 • планування вагітності.

І багато інших інтимних проблем, що виникають на фоні ослаблення імунітету, гормональних порушень, стресів та інших несприятливих факторів, якими насичене життя сучасної жінки.

Вартість консультації може різнитися залежно від того, буде чи це просто огляд або відразу потрібні будуть супутні аналізи або початкове обстеження. Це може сказати тільки лікар, спираючись на ваші симптоми. Тому вартість можна дізнатися, зателефонувавши або заповнивши форму «Уточнити ціну».

Для успішного лікування в нашій гінекологічній клініці створені всі умови:

По-перше, швидка, комплексна діагностика, яка включає УЗД у гінекології в Харкові, вагінальне обстеження, огляд молочних залоз. Будь-які аналізи, при необхідності, можна здати відразу ж, в кабінеті гінеколога в Харкові. Точний діагноз дає можливість моментально підібрати ефективне лікування. І все це за доступними цінами.

По-друге, сучасне медичне обладнання кабінетів. У гінекологічному центрі «ОН Клінік Харків» використовуються тільки одноразові інструменти, жінкам нічого не потрібно брати з собою. Діагностичні та лікувальні маніпуляції часто займають не більше 15-20 хвилин часу, що дозволяє відвідувати їх навіть при напруженому робочому графіку пацієнтки.

По-третє, передові методи лікування радіохвилями, які практикуються в «ОН Клінік Харків» – найбільш ефективні, безболісні та безпечні з усіх існуючих на сьогоднішній день.

Вартість прийому лікаря-гінеколога:
 
 Первинне комплексне обстеження гінеколога   280 грн. 
 Первинне обстеження гінеколога без УЗД   200 грн. 
 Повторний прийом гінеколога (може включати УЗД і кольпоскопію за призначенням лікаря)    200 грн. 
 Обстеження гінеколога-ендокринолога   300 грн. 
 Прийом акушера-гінеколога з питань вагітності   300 грн. 
 Відеокольпоскопія   220 грн. 
 

Фахівці «Гінекологія»

Кучина
Марина
Володимирівна

Гінеколог-ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики. Вища категорія. Стаж роботи 20 років.

Лукаш
Тетяна
Іванівна

Лікар акушер-гінеколог. Перша категорія. Стаж роботи більше 25 років.

Коростій
Ірина
Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики. Перша категорія. Стаж роботи більше 20 років.

Ермоліна
Олена
Василівна

Лікар гінеколог-ендокринолог. Перша категорія. Стаж роботи 16 років.

Дзвінок в один клік