Діагностика

Обстеження організму дає широке поняття про стан здоров’я пацієнта. Виходячи з отриманих медичних даних, доктор зможе проконсультувати Вас щодо правильного харчування, допустимих для Вас особисто фізичних навантаженнях, порекомендувати безпечні засоби контрацепції та багато іншого. Повне обстеження організму – це інвестиція в Ваше здоров’я, яка окупається сповна! Нема чого шукати різні шляхи вирішення проблеми, коли можна запобігти саме її появу.

Обстеження в «ОН Клінік» дає дуже точні результати, завдяки найбільш сучасному обладнанню. Запис на обстеження проводиться при дотриманні суворої конфіденційності, тільки в зручний для Вас час.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» використовуються такі методи діагностики як кольпоскопія, фолікулометрія, ехосальпінгографія, цифрова дерматоскопія, доплерографія, біотезіометрія, а також вазоактивний тест.

Для того, щоб пройти обстеження в «ОН Клінік Харків», достатньо зателефонувати за телефонним номером (057) 719-7777 або на сайті заповнити форму «Запис на прийом».

Фахівці «Діагностика»

Коротких
Олександр
Миколайович

Лікар-ендоскопіст. Вища категорія. Стаж роботи 11 років.

Коротких
Ольга
Сергіївна

Лікар-ендоскопіст. Вища категорія. Стаж роботи 13 років.

Удовіхіна
Олена
Іванівна

Лікар-ендоскопіст. Вища категорія. Стаж роботи більше 30 років.

Дзвінок в один клік