Проктологія

Дніпропетровськ – діловий центр сучасної України. Постійний стрес, сидяча офісна робота або важка фізична праця на заводах – все це відбивається на здоров’ї дніпропетровців. Проктологічні захворювання виникають у кожного третього жителя Дніпропетровська.

Серед найпопулярніших скарг:

  • геморой;
  • анальні тріщини (анальні фісури, тріщини в задньому проході);
  • анальні поліпи, анальні папіломи та кондиломи ануса;
  • анальні бахромки;
  • криптит;
  • запори
  • анальний свербіж.

Тому потрібно бути уважним до свого здоров’я. Проктологи радять звертатися до лікаря при перших же симптомах:

  • болі в задньому проході;
  • болі при дефекації;
  • дискомфорт в задньому проході.

І, хоча в місті чимало медзакладів, що займаються проктологічними проблемами, безболісні малоінвазивні (безопераційні) методики лікування стали широко відомі та доступні в Дніпропетровську тільки тоді, коли відкрився приватний проктологічний центр «ОН Клінік Дніпро» в 2010 році.

З тих пір приватна проктологія «ОН Клінік Дніпро» – це щодня від 25 до 40 пацієнтів. Завдяки системі попереднього запису за цілодобовою телефонною лінією, навіть сама зайнята людина без проблем підбирає зручний час для проходження діагностики та процедур у нашому відділенні проктології. Ціни ви завжди можете уточнити у відповідній формі.

Де є хороша проктологія у Дніпропетровську?

Всі пацієнти шукають, де краща проктологія в Дніпропетровську, де приймає хороший проктолог, телефон та інші контакти лікарні або приватних лікарів з особистим кабінетом. Що Вам можемо запропонувати ми?

Можливості проктологічного відділення медичного центру «ОН Клінік Дніпро» дозволяють вкрай делікатно та безболісно обстежити пацієнтів. На відміну від багатьох медзакладів та лікарень, де огляд проктолога ставить хворого в незручне становище в прямому сенсі цього слова – стоячи на четвереньках, в «ОН Клінік Дніпро» первинне обстеження проходить на кушетці, в зручному положенні «лежачи на боці». А для діагностики проктолог в Дніпропетровську застосовує мініатюрні високотехнологічні інструменти: аноскоп та ректоскоп.

Відеоаноскопія та ректороманоскопія дозволяють виводити на екран монітора стан слизової прямої кишки. Тобто при лікуванні пацієнт може своїми очима спостерігати за стадіями одужання, що позитивно позначається на його настрої, а відповідно сприяє якнайшвидшому зціленню.

Для психологічного комфорту пацієнтів центр проктології «ОН ​​Клінік Дніпро» пропонує прийом лікарів обох статей. Жінки частіше записуються до Руфанової Ганни Анатоліївни. Провідний проктолог і головний лікар «ОН Клінік Дніпро» приходить на допомогу в будь-яких ситуаціях до повного одужання пацієнта.

Допомогу чоловічій половині частіше надає Скалицький Михайло Ігорович – заслужений хірург з 20-річним стажем роботи.

Напрацьований досвід та сучасне діагностичне обладнання дозволяє лікарям проктологічного центру «ОН Клінік Дніпро» безпомилково ставити діагноз і підбирати найбільш ефективне та безболісне лікування. При цьому використовуються тільки безопераційні методики: інфрачервона коагуляція та лігування латексними кільцями (латексне лігування). Як результат – тисячі пацієнтів, що одужали, за 3 роки роботи. Не потрібно терпіти болі в анусі – сьогодні від них можна позбутися швидко та ефективно.

 

Вартість прийома проктолога:

Обстеження проктолога (первинне) 180 грн.
Повторна консультація проктолога 100 грн.

 

Фахівці «Проктологія »

Руфанова
Ганна
Анатоліївна

Лікар-проктолог. Друга категорія. Стаж роботи більше 11 років.

Батозський
Олексій
Сергійович

Лікар-проктолог, хірург. Перша категорія. Стаж роботи більше 11 років.

Дзвінок в один клік