Гастроскопія в Полтаві

Гастроскопія або фіброгастродуоденоскопія (ФГДС) — діагностична методика, що дозволяє виконати візуальне обстеження стравоходу, порожнини шлунка і дванадцятипалої кишки. Процедура проводиться за допомогою гастроскопа — гнучкого тонкого пристрою, на кінці якого знаходиться камера і освітлювальний елемент. Прилад вводиться через ротову порожнину і направляється в шлунок. Завдяки цьому ендоскопічному дослідженню вдається визначити наявність запальних процесів, виразок, поліпів, ерозій, пухлин та інших патологій шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях.

Пройти гастроскопію ви зможете в медичному центрі «ОН Клінік Полтава». Для проведення процедури використовується сучасне обладнання, яке гарантуватиме високу точність отриманих результатів діагностики.

Підготовка до гастроскопії складається з кількох етапів:

 1. Маніпуляція виконується виключно натщесерце.
 2. Не рекомендується напередодні процедури вживати жирні, гострі, солоні страви.
 3. Останній прийом їжі бажано проводити за 8-10 годин до майбутньої діагностики.
 4. За добу до огляду утримайтесь від куріння.

Гастроскопия шлунка триває близько 5 хвилин. Весь процес дослідження відображається на моніторі та зберігається на цифровому носії. Отримані дані в подальшому можуть використовуватися для порівняння з новими результатами огляду та для оцінки динаміки захворювання.

Коли необхідно проводити ФГДС?

Проведення гастроскопії рекомендовано чоловікам і жінкам за найменших порушень роботи шлунково-кишкового тракту. До основних показань для призначення процедури належать:

 • хворобливі відчуття в області шлунка;
 • часта печія;
 • систематичні напади нудоти;
 • блювота з домішкою крові;
 • різке схуднення або збільшення ваги;
 • відсутність апетиту;
 • погане проходження їжі під час ковтання.

Особливих протипоказань до проведення гастроскопії практично не існує. Не рекомендується виконувати ФГДС за тонзиліту, грипу, ГРЗ. У цьому випадку діагностичну маніпуляцію потрібно перенести до повного одужання пацієнта.

Перш ніж приступити до процедури, лікар проводить бесіду з пацієнтом і детально пояснює йому методику проведення дослідження. Такий підхід дозволяє побудувати довірливі стосунки з фахівцем і мінімізувати страх перед майбутньою маніпуляцією.

Щоб гастроскопія пройшла максимально комфортно, необхідно довірити її проведення досвідченому лікарю-ендоскопісту. У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» прийом ведуть фахівці високої кваліфікації, які зможуть швидко і безболісно провести діагностику, а після процедури дадуть висновок про стан органів травлення.

Обстеження проводиться за допомогою сучасної ендоскопічної стійки OLYMPUS EXERA CV-160, яка дозволяє робити максимально точні знімки.

Щоб пройти гастроскопію в Полтаві, зверніться в медичний центр «ОН Клінік Полтава». Для запису на прийом до лікаря зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв'язку. Оператори підберуть оптимальний для вас час консультації гастроентеролога.

Вартість гастроскопії у Полтаві

Відеогастродуоденоскопія
500 грн / 475 грн
Колоноскопія
590 грн / 561 грн
Уреазний тест
300 грн / 285 грн
Електрокардіографія без розшифровки
100 грн / 95 грн
Електрокардіографія з розшифровкою
120 грн / 114 грн
Електроенцефалографія (ЕЕГ)
320 грн / 304 грн

Лікарі відділення діагностики ОН Клінік Полтава

Відгуки про діагностів ОН Клінік у Полтаві

Статті медичного довідника з

Youtube OnClinic

Адреса: Полтава, пр. Першотравневий, 18-А

ОН Клінік Полтава
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама