Урологія в Миколаєві

Під впливом навколишнього середовища та шкідливих звичок більша частина чоловіків страждає розладом ерекції.
Його симптоми не можна не помітити, проте не кожен поспішає за допомогою до уролога відчуваючи ніяковість і дискомфорт від ситуації, і навіть не всі знають, хто такий уролог.

Ми приймаємо з таких питань:

Іншою розповсюдженою проблемою є передчасна еякуляція, коли втрачається контроль над сім'явиверженням. Із цим розладом найчастіше стикаються в юному віці, коли організм тільки проходить етап статевого дозрівання. Однак найбільше до нас звертаються не юнаки, а чоловіки з передчасним сім'явиверженням, яким потрібна консультація уролога та практична допомога.

Крім болісних і неприємних відчуттів такі захворювання призводять до дискомфорту та порушення гармонії у відносинах з партнером. Якщо у вас виникла хоча б одна з ознак порушення ерекції, еякуляції або є підозра на простатит, потрібно негайно звертатися до уролога.

Уролог – це лікар, який проводить діагностику та лікування захворювань сечовивідної та репродуктивної систем. У чоловіків ці системи тісно взаємопов’язані. Лікар, який спеціалізується на лікуванні чоловічих репродуктивних органів і захворювань сексуальної сфери – це уролог-андролог.

Уролог у Миколаєві

У Миколаєві лікуванням органів чоловічої статевої та сечової систем займаються в медичному центрі «ОН Клінік». У відділенні урології висококваліфіковані лікарі-урологи проведуть ретельну діагностику, встановлять точний діагноз і призначать необхідне лікування.

Що лікує уролог:

Якщо вчасно пройти обстеження й не запускати хвороби, то можна уникнути довгострокового лікування й небажаних ускладнень.

Обстеження та лікування

У відділенні урології «ОН Клінік» ви зможете пройти комплексне обстеження й одержати якісне лікування. Обстеження включають:

Лікування у відділенні урології нашого медичного центру гарантує повну конфіденційність і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Проходить у комфортних умовах, з використанням сучасних технологій. Ці переваги дозволяють пацієнтові почувати себе зручно, а нашим урологам ефективно провести курс лікування та ряд профілактичних заходів для повного відновлення вашого здоров'я.

Підготовка до прийому

За 2 години до прийому пацієнту необхідно випити 1-1,5 літра рідини (для проведення УЗ діагностики). Для здачі аналізів: 3-4 дні утриматися від статевого життя, 3-4 години не мочитися.

Урологія у чоловіків лікується швидко й ефективно, якщо не запускати хворобу та вчасно звернутися до уролога за допомогою. У нас усі процедури займають мінімум часу й проводяться тільки безопераційними методами. Досвідчені урологи (андрологи) допоможуть Вам знову відчути всю повноту сексуального життя. Записатися на прийом можна за телефоном, або залишивши заявку на сайті.

Вартість прийому лікарів урології у Миколаєві

Первинний прийом лікаря-уролога
300грн. / 285грн.
Первинний прийом лікаря-уролога з УЗД простати (передміхурова залоза, сім`яні пухирці, сечовий міхур)
350грн. / 333грн.
Прийом лікаря уролога з питань чоловічого безпліддя
500грн. / 475грн.
Прийом лікаря уролога з питань чоловічого безпліддя (включає УЗД простати, УЗД калитки)
500грн. / 475грн.
Повторний прийом лікаря-уролога
250грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-уролога
250грн. / 238грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря жіночої уролога
250грн. / 238грн.
Консультація жіночого уролога
300грн. / 285грн.
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога
300грн. / 285грн.
ОНЛАЙН Прийом лікаря уролога з питань чоловічого безпліддя за кордон
ОНЛАЙН Консультація жіночого уролога за кордон
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-уролога за кордон

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб - Нд: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама