Проктологія в Маріуполі

У відділенні проктології «ОН Клінік Маріуполь» проводиться діагностика і лікування патологій прямої, товстої кишки та анального отвору.

Терапія проктологічних захворювань проводиться відповідно до затверджених міжнародних протоколів, що гарантує нашим пацієнтам високу якість медичних послуг. Якщо ви не знаєте, де знайти хорошого проктолога в Маріуполі, зверніться в медичний центр «ОН Клінік Маріуполь».

Ми приймаємо з таких питань:

Симптоми проктологічних захворювань

Будь-який дискомфорт в анальній області, навіть якщо він виникає періодично - вагома причина записатися до проктолога в «ОН Клінік Маріуполь» і пройти обстеження. Захворювання, виявлене на початковій стадії, добре піддається консервативній терапії. У запущених випадках може знадобитися хірургічне втручання.

До поширених симптомів проктологічних захворювань належать:

З якими захворюваннями приймає проктолог у Маріуполі

Проктолог у медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» лікує такі захворювання:

 • анальні тріщини (фісури);
 • геморой;
 • хронічні закрепи;
 • анальні бахромки;
 • свербіння в області анального отвору;
 • анальні поліпи, папіломи, кондиломи.

Для лікування геморою в Маріуполі в «ОН Клінік Маріуполь» застосовуються ефективні та безпечні безопераційні методики, які не потребують госпіталізації пацієнта і тривалої реабілітації. До них відносять інфрачервону коагуляцію, лігування латексними кільцями та дезартерізацію (HAL-RAR) в поєднанні з шовним лігуванням. Проктолог підбирає відповідну методику лікування геморою після ретельної діагностики захворювання.

У відділенні проктології «ОН ​​Клінік Маріуполь» застосовуються малоінвазивні методи лікування анальної тріщини. Для загоєння гострих фісур використовується комбінація мазей власної розробки, які не мають аналогів на фармацевтичному ринку. Для лікування хронічних анальних тріщин застосовується радіохвильова хірургія.

Первинна консультація проктолога в Маріуполі триває близько 40 хвилин. Лікар опитує пацієнта про скарги, вивчає його анамнез, а потім проводить огляд. Первинна консультація передбачає всі необхідні види обстеження прямої кишки:

 • пальцеве ректальне дослідження;
 • ректоскопію (ректороманоскопію) - візуальний огляд стінок прямої кишки на глибину до 16 см за допомогою спеціального приладу у вигляді довгої тонкої трубки з підсвічуванням;
 • аноскопію - відеодіагностику стану кінцевого відділу прямої кишки. Під час обстеження пацієнт бачить зображення на моніторі, а лікар пояснює, які є патології.

Під час обстеження пацієнт перебуває в комфортному становищі (лежить на кушетці на боці) і не відчуває жодних неприємних відчуттів (застосовується знеболювальний гель). Записатися на консультацію проктолога і ректоскопію в Маріуполі в «ОН Клінік Маріуполь» можна на сайті, заповнивши форму запису на прийом, або за вказаним телефоном. В операторів нашого кол-центру також можна уточнити вартість консультації проктолога.

Переваги звернення до проктолога ОН Клінік в Маріуполі

До переваг відділення проктології медичного центру «ОН Клінік Маріуполь» належать:

 • застосування міжнародних протоколів терапії;
 • комплексне первинне проктологічне обстеження (огляд, пальцеве ректальне дослідження, ректоскопія, аноскопія);
 • застосування лікарських препаратів власної розробки та унікальних схем терапії;
 • малоінвазивна проктологія. Для лікування анальних тріщин, новоутворень прямої кишки та геморою будь-якій стадії застосовуються тільки безопераційні методики;
 • наочність під час діагностики та терапії. Під час обстеження у проктолога в Маріуполі в «ОН Клінік Маріуполь» зображення виводиться на монітор, і пацієнт може в подальшому відслідковувати прогрес лікування захворювання;
 • цілодобова підтримка пацієнтів - за виникнення питань можна зателефонувати за номером «гарячої лінії»;
 • можливість поетапної оплати лікування і системи пільг для деяких категорій населення.

Щоб записатися на прийом проктолога в Маріуполі в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь», заповніть форму запису на сайті або зателефонуйте за вказаним номером. Наші оператори дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Воскобойников Сергій Володимирович
Воскобойников Сергій Володимирович
Лікар відділення проктології

Вартість прийому лікарів проктології у Маріуполі

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-колопроктолога після регламентованого періоду за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Лікарі відділення

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі