Лабораторні аналізи в Маріуполі

Лабораторні аналізи - це дослідження, які дають достовірну інформацію про стан різних систем органів людини.

Кожен з нас стикається з процедурою здачі аналізів, тому важливо розуміти, як вона проходить і навіщо потрібні лабораторні дослідження.

Як проходить процедура здачі лабораторних аналізів?

Здати аналізи в Маріуполі можна в спеціально обладнаній медичній лабораторії «ОН ​​Лаб». При заборі аналізів використовуються одноразові стерильні інструменти.

Залежно від виду дослідження, до нього потрібно спеціальна підготовка. Так, перед загальним аналізом крові не можна їсти за годину до дослідження.

Навіщо потрібно здавати аналізи?

Лабораторні дослідження допомагають виявити:

  • збудників інфекцій;
  • кількісний вміст в організмі різних речовин (глюкози, холестерину);
  • концентрацію гормонів;
  • наявність онкомаркерів.

Лабораторні аналізи дають можливість точної діагностики різних захворювань і виявлення патологічних змін на будь-яких стадіях. Завдяки результатам досліджень лікар в кожному конкретному випадку призначає найбільш ефективну схему лікування, а також контролює хід лікування.

Експрес-тестування на Covid-19 «Антиген»

Експрес-тест на ковід — це швидкий метод діагностики активної коронавірусної інфекції, який є альтернативою ПЛР-аналізу на Covid-19. Точність експрес-тесту на коронавірус дещо менша за точність ПЛР-тестування, проте дозволяє виявити вірус Covid-19 як за наявності симптомів застуди, так і у безсимптомних носіїв інфекції. Зробити експрес-тест на коронавірус у Маріуполі можна в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь».

Для виконання швидкого тесту на ковід беруть мазок із носоглотки. За годину до приходу в медичний центр необхідно утриматися від вживання їжі та пиття. Результати тесту на ковід видаються через 15 хвилин після забору мазка на бланках з QR-кодом. Результати експрес-тесту фіксуються українською та англійською мовами. Швидкий тест, який проводить наш медичний центр «ОН Клінік Маріуполь», можна використовувати для поїздок за кордон (для країн, які приймають результати тестів на антиген).

Експрес-аналіз на коронавірус у Маріуполі в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» виконується за попереднім записом. Для того щоб зробити тест на ковід, із собою необхідно мати паспорт. Пройти експрес-тест на коронавірус можуть не тільки дорослі, а й діти. Для виконання аналізу на Covid-19 дитині необхідно надати свідоцтво про народження і паспорт одного з батьків.

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі