Кольпоскопія в Маріуполі

Багато гінекологічних захворювання протікає безсимптомно, тому жінка не повинна ігнорувати профілактичні огляди. Під час огляду шийки матки лікар може виявити поліпи, ерозію і багато інших патологій, про які жінка навіть не підозрювала. Щоб поставити правильний діагноз, крім стандартних аналізів, може знадобитися кольпоскопія шийки матки.

Що таке кольпоскопія?

Кольпоскопія - це огляд шийки матки бінокулярним оптичним приладом із підсвічуванням. Прицільне освітлення і збільшення оптики від 3 до 40 разів дозволяє гінекологу детально вивчити стан слизової піхви та шийки матки. Кольпоскопія дозволяє виявити передраковий стан на ранньому етапі, що підвищує імовірність лікування хвороби.

Як проводиться кольпоскопія?

Обстеження проводиться в гінекологічному кріслі із застосуванням вагінального дзеркала і кольпоскопа, який розташовується в декількох сантиметрах від піхви.

Кольпоскопія буває проста і розширена:

  • проста або оглядова кольпоскопія шийки матки проводиться без застосування реагентів;
  • під час розширеної застосовується розчин Люголя: під його впливом виявляються ділянки, з яких береться біопсія.

Після розширеної процедури один-два дні зберігатися легкий дискомфорт і слабкі виділення темного кольору як наслідки застосування реагентів. Кольпоскопія під час вагітності проводиться тільки в тому випадку, коли в лікаря є підозри на поліпи, ерозію чи інші патології - і тільки проста.

Як підготуватися до кольпоскопії?

Знаючи, що таке кольпоскопія, жінці нескладно до неї підготуватися. Особливої підготовки процедура не вимагає, проте є правила гігієни перед відвідуванням гінеколога, яких потрібно дотримуватися, але спринцюватися не слід. Краще прийти на обстеження на 5-7 день циклу, тому що після овуляції канал шийки наповнюється слизом, і результати можуть спотворюватися.

У відділенні гінекології медичного центру «ОН Клінік Маріуполь» жінок обстежують за одпомогою відеокольпоскопу. Зображення виводиться на екран, дослідження можна записати на відео або зробити фото. На огляді можуть бути присутні кілька лікарів одночасно, спостерігаючи діагностику в реальному часі на моніторі. Процедура безболісна, її тривалість - 7-10 хвилин.

Записатися на медичне обстеження в медичному центрі можна за телефоном або на сайті. У формі потрібно вибрати місто Маріуполь, відділення гінекології, заповнити свої дані та вказати бажану дату і час відвідин.

Майко Світлана В'ячеславівна
Майко Світлана В'ячеславівна
Лікар відділення гінекології

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Маріуполь

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Маріуполі

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ломакіній Олександрі Олегівні! Залишилася шалено задоволена після консультації. На прийомі почувалася дуже комфортно. Уважний, грамотний лікар, фахівець високого класу та неймовірно приваблива дівчина. Рекомендую всім! Окрема подяка дівчатам адміністраторам. Дуже привітні та ввічливі.
Вікторія , 19.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі