Лікування менструальних дисфункцій у Маріуполі

Менструальна дисфункція найчастіше виникає на тлі гормональних розладів або внаслідок хвороб яєчників. Власне, це виникнення несвоєчасних менструальних виділень або з істотною затримкою (наприклад, до або понад 35 днів), або раніше визначенного терміну ( менше, ніж на 21-й день).

У гінекології дисфункція менструального циклу належить до узагальнених термінів, оскільки не є захворюванням. Переважно лікарі відносять її до патології яєчників, яка виникає через низку різних причин, пов'язаних не тільки зі здоров'ям, а й зі способом життя, звичками, кліматичними особливостями.

Зокрема, порушення менструального циклу може виникнути через дії одного або декількох факторів:

 • стресу, депресії, екстремальних ситуацій;
 • внаслідок нападів паніки, частих неврозів;
 • запалення яєчників, збоїв у виробленні гормонів, що регулюють його роботу (пролактину, фолікулостимулювального або лютеїнізувального гормонів);
 • вроджених або набутих патологій яєчників;
 • захворювань піхви, товстої кишки;
 • неправильної установки внутрішньоматкової спіралі;
 • спадкової схильності;
 • різкої зміни клімату, погодних умов;
 • нездорового способу життя;
 • активного статевого життя.

Іноді наявність хронічних захворювань у жіночому організмі теж може стати поштовхом до порушення менструального циклу. Причини того, що відбувається, зможе встановити тільки гінеколог.

Не можна займатися самолікуванням і усувати виниклі симптоми (нехарактерні або мізерні виділення з піхви, болі внизу живота) народними способами. Неправильний підхід до розв'язання такої проблеми насамперед загрожує труднощами із зачаттям дитини, зривом вагітності в подальшому і навіть безпліддям.

До симптомів дисфункції яєчників відносять:

 • періодичні болі внизу живота на початку, в середині або по закінченню менструального циклу;
 • підвищену дратівливість, безпричинні спалахи гніву;
 • прояв надмірної сонливості, втоми і млявості;
 • мажучі кров'янисті виділення з піхви.

Менструальна дисфункція може виникати у молодих дівчат або жінок у зрілому віці. Як вважають лікарі вузькопрофільної медицини, від такої патології не застрахована жодна жінка. Адже головну роль грає навіть не вік, а стан жіночого здоров'я. Тому за виникнення позапланових виділень або через їх відсутність після настання усталеного терміну, потрібно відразу прийти на прийом до гінеколога.

Гінекологія не здатна надати універсальний рецепт усунення дисфункції яєчників. Щоб налагодити менструальний цикл пацієнтки, лікар повинен виходити з історії її хвороби, супутніх захворювань, а також причин, які викликали порушення. Адже навіть позаматкова вагітність або розвиток інфекційного захворювання можуть викликати порушення менструального циклу.

Лікування в Маріуполі дисфункції менструального циклу за допомогою щадних і ефективних методик пропонує медичний центр «ОН Клінік Маріуполь». У складі медичного центру не один рік успішно функціонує відділення гінекології, в якому працюють кваліфіковані лікарі-гінекологи.

Доктор проведе огляд пацієнтки, вивчить її історію хвороби та призначить дієву і комплексну програму одужання. Для цього використовуються різні лікарські препарати та фізіопроцедури.

Врахуйте: без комплексного обстеження не обійтися. У нашому медичному центрі гінекологічний огляд проходить у комфортних умовах, після чого фахівець швидко і точно визначить причину дисфункції менструального циклу і знайде оптимальний спосіб її усунення. Тому ви зможете повернутися до нормального життя і забути, що таке порушення менструального циклу.

Лікування в Маріуполі за індивідуальною схемою ви можете отримати вже сьогодні. Не затягуйте з візитом до лікаря, щоб не допустити появи серйозних проблем зі здоров'ям (виникнення злоякісної пухлини в організмі, ендометріозу, міоми матки, інших хвороб статевих органів).

Поспішайте записатися до лікаря, зателефонувавши за контактним номером, вказаним на сайті, або заповнивши форму «Запис на прийом».

Майко Світлана В'ячеславівна
Майко Світлана В'ячеславівна
Лікар відділення гінекології

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Маріуполь

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Маріуполі

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ломакіній Олександрі Олегівні! Залишилася шалено задоволена після консультації. На прийомі почувалася дуже комфортно. Уважний, грамотний лікар, фахівець високого класу та неймовірно приваблива дівчина. Рекомендую всім! Окрема подяка дівчатам адміністраторам. Дуже привітні та ввічливі.
Вікторія , 19.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Youtube OnClinic

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі