Медикаментозний аборт або переривання вагітності в Маріуполі

Далеко не завжди процедура переривання вагітності на ранніх термінах є бажаною для жінки. Іноді ця необхідність зумовлена ​​багатьма факторами, наприклад, загрозою здоров'ю майбутньої матері або її дитині. Сьогодні сучасна медицина практикує безліч різних способів проведення абортів, але не всі вони є однаково ефективними та проходять безболісно або без наслідків.

Метод, до якого вирішить вдатися жінка для проходження процедури аборту, часто залежить не тільки від бажань пацієнтки, але й від її фізичного стану. Якщо дівчина здорова, то штучне переривання вагітності стане найбільш оптимальним способом розв'язання даного питання. Уточнити ціну медикаментозного аборту на ранніх стадіях ви можете у наших операторів, зателефонувавши за номером, або на прийомі у лікаря. Ця методика переривання небажаної вагітності має такі переваги:

  • аборт можна провести на терміні 42-49 днів з моменту останніх місячних;
  • відсутнє хірургічне втручання;
  • процедура проходить в амбулаторних умовах під наглядом лікаря і без застосування наркозу;
  • медикаментозний аборт у медичному центрі не викликає ускладнень у роботі жіночого організму.

У нашому медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» процедура штучного аборту виконується в кілька етапів.

Перший етап - це первинний огляд у гінеколога, який передбачає проведення УЗД органів малого таза, збір анамнезу, вагінальне обстеження, пальпацію молочних залоз. Після діагностики лікар призначає пацієнтці медикаменти, що запобігають вироблення гормонів вагітності. Прийом здійснюється виключно під наглядом фахівця. Наслідків від препарату немає жодних, тільки в дуже рідкісних випадках у пацієнтки може з'явитися легка нудота. Перший етап зазвичай займає не більше 1,5 годин.

Другий етап процедури медикаментозного переривання вагітності - це прийом іншого препарату, що сприяє скороченню матки та видаленню плода з організму, що супроводжується виділеннями схожими на місячні. Іноді у пацієнтки можуть з'явитися переймоподібні больові відчуття в нижній частині живота. Уся процедура проводиться під уважним наглядом лікаря, що виключає можливі ризики та ускладнення. На цьому етапі жінка перебуває в медичному центрі від 3 до 6 годин. Після проведення всіх маніпуляцій вона може йти додому.

Третій етап - через два тижні пацієнтка повторно приходить до лікаря. Гінеколог призначає контрольне УЗД, дає свій висновок і проводить консультацію про методи контрацепції.

Наслідки медикаментозного способу переривання вагітності можуть бути мінімальні тільки в тому випадку, якщо процедура проходить під наглядом фахівця. Існує ряд протипоказань, за яких проведення цієї процедури може бути заборонено:

  • гормональні порушення. Переривання вагітності в Маріуполі медикаментозним способом може викликати гормональний збій;
  • якщо є будь-які підозри на позаматкову вагітність, то медикаментозний аборт у Маріуполі буде також неможливий;
  • хвороби статевих органів: ендометріоз, міоми, рубці на матці, злоякісні утворення, а також фіброзні пухлини;
  • цілий ряд хронічних захворювань, про які може проконсультувати наш фахівець;
  • непереносимість певних медикаментів.

«Скільки коштує медикаментозний аборт у Маріуполі?» - питання не менш важливе. Звертайтеся в медичний центр «ОН Клінік Маріуполь» і ви зможете дізнатися на нього відповідь.

Вам не доведеться витрачати свій час на очікування в чергах. Оплату послуг ви можете здійснювати будь-яким зручним для вас способом. Ми знайдемо підхід до кожного пацієнта. Інформація про наших клієнтів є конфіденційною і ніколи не покине стін медичного центру. Приходьте і самі переконаєтеся в цьому!

Для запису до наших лікарів-гінекологів зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом».

Майко Світлана В'ячеславівна
Майко Світлана В'ячеславівна
Лікар відділення гінекології

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Маріуполь

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Маріуполі

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ломакіній Олександрі Олегівні! Залишилася шалено задоволена після консультації. На прийомі почувалася дуже комфортно. Уважний, грамотний лікар, фахівець високого класу та неймовірно приваблива дівчина. Рекомендую всім! Окрема подяка дівчатам адміністраторам. Дуже привітні та ввічливі.
Вікторія , 19.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Youtube OnClinic

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі