Лікування анальних кондилом, папілом і генітальних бородавок у Маріуполі

Сьогодні багато жінок стикаються з такою проблемою, як поява папілом і гострих кондилом на статевих органах. Причиною захворювання є ВПЛ (вірус папіломи людини). Останнім часом видалення кондилом стає все більш затребуваною процедурою. За несвоєчасного лікування ці доброякісні новоутворення можуть перетворитися в злоякісні.

Причини та симптоми виникнення

Видалення папілом у жінок здійснюється шляхом висічення новоутворень зі статевих органів. Найчастіше основною причиною їх появи є інтимні зв'язки - традиційні та анальні - або зниження імунітету. Ослаблення імунної системи відбувається внаслідок стресів, постійних дієт, вживання антибіотиків, нестачі вітамінів, пасивного способу життя.

Основними симптомами виникнення папілом і кондилом є:

  • виникнення болю;
  • свербіння, печіння і дискомфорт під час ходьби.

Медичний центр «ОН Клінік Маріуполь» пропонує найбільш безболісний спосіб позбавлення від недуги. У нас лікування наростів здійснюється тільки комплексним методом з урахуванням всіх індивідуальних особливостей пацієнтки. Наші фахівці проводять видалення папілом у Маріуполі радіохвильовим методом.

Перед початком лікування новоутворень доктор здійснює обстеження організму пацієнтки та збирає анамнез. У нашому медичному центрі практикують видалення гострих кондилом радіохвильовим методом за допомогою апарату «Сургітрон». Цей спосіб дозволяє безболісно позбутися наростів за короткий період часу і повернутися до звичного способу життя. Видалення папілом і кондилом радіохвилею на сьогодні вважається найбільш ефективним. Суть методу полягає у впливі спрямованим пучком лазерних променів на уражену ділянку шкіри. Після застосування цієї методики загоєння проходить без утворення шрамів, рубців і набряків. Ніяких наслідків, болю, тільки ефективне висічення кондилом!

Ціна видалення папілом радіохвильовим методом буде озвучена нашим оператором по телефону або доктором під час прийому. Також ви можете попередньо ознайомитися з цінами на нашому сайті «ОН Клінік Маріуполь». У комплексі з радіохвильовим методом обов'язково застосовується противірусна терапія.

Основними профілактичними заходами щодо запобігання появи новоутворень є:

  • дотримання правил інтимної гігієни;
  • утримання від випадкових інтимних зв'язків;
  • зміцнення імунної системи;
  • підтримання здорового способу життя;
  • періодичне обстеження у гінеколога.

Для запису до наших лікарів або уточнення ціни видалення папілом у Маріуполі, телефонуйте заномером, вказаним на сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом».

Майко Світлана В'ячеславівна
Майко Світлана В'ячеславівна
Лікар відділення гінекології

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Маріуполь

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Маріуполі

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ломакіній Олександрі Олегівні! Залишилася шалено задоволена після консультації. На прийомі почувалася дуже комфортно. Уважний, грамотний лікар, фахівець високого класу та неймовірно приваблива дівчина. Рекомендую всім! Окрема подяка дівчатам адміністраторам. Дуже привітні та ввічливі.
Вікторія , 19.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі