Лікування дисфункцій яєчників у Маріуполі

Порушення роботи статевих залоз, що виявляється патологічними станами, називають дисфункцією яєчників у жінок. Хвороба виникає за наявності проблем з овуляцією і менструальним циклом. Недуга може стати причиною таких ускладнень, як безпліддя, ендометріоз, мастопатія, рак молочних залоз і шийки матки.

Появі дисфункції яєчників сприяють:

 • запалення в статевих органах, які зазвичай проявляються після переохолодження організму або внаслідок зараження інфекційними хворобами;
 • доброякісні та злоякісні пухлини;
 • наявність надлишкової маси тіла (ожиріння) або діабету;
 • переривання вагітності (аборт);
 • неправильно встановлена ​​внутрішньоматкова спіраль.

Як проявляється дисфункція яєчників в організмі?

До основних симптомів недуги належать:

 • рясні або мізерні кров'янисті виділення протягом циклу;
 • дискомфорт і хворобливі відчуття під час місячних;
 • значні або невеликі перерви в менструальних циклах: симптоми дисфункції яєчників включають в себе занадто ранній початок менструації (до 21 дня) або затримки (понад 35 днів);
 • аменорея (затримка в настанні менструації понад 6 місяців);
 • постійний передменструальний синдром (ПМС).

Дисфункція яєчників під час пременопаузи проявляється у вигляді кров'яних виділень. Вона викликана порушеннями дозрівання фолікулів та може призвести до гіперплазії ендометрія. Також потрібно відзначити, що недуга може проявлятися під час розвитку доброякісних пухлин у пацієнток більш зрілого віку. Наслідки порушень можуть стати причиною серйозних ускладнень в роботі всього організму загалом. Якщо ознаки дисфункції яєчників у жінки були виявлені, то настійно рекомендуємо звертатися по допомогу до фахівців «ОН Клінік Маріуполь». Вони проведуть необхідні обстеження і допоможуть впоратися з недугою.

У первинну діагностику входить УЗД органів малого таза, збір анамнезу, огляд молочних залоз, піхви. Після проведення всіх необхідних процедур лікар призначає програму лікування. До основних методів належить гормональна, загальнозміцнювальна і протизапальна терапія, яка допомагає відновити нормальний менструальний цикл.

Всі терапевтичні програми щодо розв'язання неприємної проблеми в «ОН Клінік Маріуполь» підбираються індивідуально для кожної пацієнтки. Наші лікарі лікують за допомогою сучасних медикаментів, які є ефективними та безпечними для жіночого здоров'я.

Для запобігання прояву ознак дисфункції яєчників у жінок, необхідно застосовувати профілактичні заходи. Вони включають регулярне обстеження в гінеколога і уважне ставлення до симптомів, які можуть виникати в різні періоди життя.

Рекомендується відвідувати лікаря двічі на рік, щоб бути впевненою у відсутності прихованих інфекцій. На практиці симптоми захворювання не завжди проявляються явно, тому навіть кваліфікованому фахівцеві не обійтися без додаткового обладнання для діагностики.

Для запису до наших лікарів-гінекологів зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті, або заповніть просту форму «Запис на прийом».

Майко Світлана В'ячеславівна
Майко Світлана В'ячеславівна
Лікар відділення гінекології

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Маріуполь

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Маріуполі

Хочу висловити величезну подяку лікарю Ломакіній Олександрі Олегівні! Залишилася шалено задоволена після консультації. На прийомі почувалася дуже комфортно. Уважний, грамотний лікар, фахівець високого класу та неймовірно приваблива дівчина. Рекомендую всім! Окрема подяка дівчатам адміністраторам. Дуже привітні та ввічливі.
Вікторія , 19.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
 • По мапі