Гінекологічне відділення в Маріуполі

З проблемою захворювань репродуктивної системи стикається фактично кожна жінка хоча б раз у житті.

Найчастіше, це інфекції, які передаються статевим шляхом, порушення гормонального фону організму, ерозія шийки матки і хворобливі менструації.

Ми приймаємо з таких питань:

Якщо не виліковувати такі захворювання вчасно, вони будуть прогресувати та можуть привести до найстрашнішого діагнозу - безпліддя.

Тому дуже важливо пильно ставитися до свого здоров'я і проходити обстеження у гінеколога як мінімум 1 раз на рік, навіть якщо у Вас не викликають занепокоєння ніякі симптоми. В такому випадку можна своєчасно виявити більшість гінекологічних захворювань і запобігти їх подальший або повторний розвиток.

Огляд проходить безпосередньо в гінекологічному кріслі, беруться мазки на цитологію і мікрофлору. Тільки такими методами можна поставити однозначний діагноз.

Обстеження по гінекології в Маріуполі краще робити в приватному медичному центрі, оснащеному сучасним обладнанням і з висококваліфікованим досвідченим медперсоналом.

Центр гінекології в «ОН Клінік Маріуполь» повністю відповідає європейським стандартам, забезпечить найбільш ефективним обстеженням і лікуванням у найкращих у своїй області фахівців з індивідуальним підходом до кожної пацієнтки.

У нашому медичному центрі у відділенні гінекології, Ви зможете не тільки вилікувати хвороби статевих органів, а й отримати кваліфіковану консультацію лікаря-гінеколога з планування сім'ї і підбору персональних засобів контрацепції.

У «ОН Клінік Маріуполь» проводиться лікування гінекологічних захворювань різного роду:

Переваги відвідування нашого відділення гінекології полягають, головним чином, у відсутності черг. Для Вашої зручності проводиться запис на прийом до гінеколога в зручний для Вас час. Наші міжнародні стандарти, досвідчені кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання і комфортна обстановка - значні переваги для кожної пацієнтки. Це дозволить відчути себе зручно і довірити своє здоров'я нашим рукам. Ми гарантуємо повну конфіденційність і персональний підхід в кожному окремому випадку.

Тому при першому прояві симптомів гінекологічного захворювання, не відкладайте візит до лікаря і приходьте в наш центр для повної діагностики та призначення лікування, необхідного саме для Вас. Ми зробимо все, щоб повернути Ваше здоров'я і гармонію у Ваше життя.

Записатися на прийом в «ОН Клінік Маріуполь» можна по телефону або по електронній формі на нашому сайті.

Майко Світлана В'ячеславівна
Майко Світлана В'ячеславівна
Лікар відділення гінекології

Вартість прийому лікарів гінекології у Маріуполі

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
Первинний прийом гінеколога-ендокринолога без УЗД
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
Первинний прийом гінеколога-ендокринолога з УЗД
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Первинний прийом гінеколога-ендокринолога
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі