Ендоскопія в Маріуполі

У медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь» Ви можете пройти діагностичне обстеження організму у відділеннях проктології та дерматології.

На всіх етапах проходження обстежень з Вами будуть працювати лікарі вищих категорій та медичний персонал з великим досвідом роботи в даній сфері.

Ми проводимо:

Відділення проктології «ОН Клінік Маріуполь» використовує тільки безболісну і точну діагностику, що включає аноскопію, ректоскопію (відеоректороманоскопію). Проктолог працює тільки мініатюрними сучасними інструментами, які дозволяють бачити на екрані зображення стану слизової прямої кишки.

Лікар-дерматолог для діагностування шкірних захворювань проводить процедуру дерматоскопії – візуальне обстеження, для проведення якого немає необхідності робити анестезію, ефективність даної процедури дуже висока. Дерматоскопія дозволяє на початковій стадії визначити рак шкіри.

Щоб пройти обстеження в «ОН Клінік Маріуполь», зателефонуйте за номером, вказаним для Вашого регіону – (067) 577 88 57 або заповніть форму запису на прийом на нашому сайті.

Воскобойников Сергій Володимирович
Воскобойников Сергій Володимирович
Лікар відділення ендоскопії

Вартість прийому лікарів ендоскопії у Маріуполі

Консультація ендоскопіста
ВГДС із хромоскопією
Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія
Уреазний тест
Електрокардіографія з розшифровкою

Лікарі відділення

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі