Видалення родимок в Маріуполі

У більшості випадків родимки не доставляють будь-якого дискомфорту своїм власникам, особливо, якщо вони плоскі і невеликих розмірів. Проблемою родимка стає тоді, коли з часом змінюється її форма, колір і розмір. Останнє може стати передвісником пігментної онкології. Щоб не допустити розвитку серйозних наслідків, а також убезпечити себе від випадкового травмування пігментних плям, слід провести видалення родимок. Можливі червоні родимки (ангіоми).

Види родимок

Всі види родимок прийнято поділяти на вроджені та набуті. Однак найбільшу небезпеку з точки зору можливого розвитку онкології несуть саме вроджені невуси (невус Отта, блакитний невус, пігментний прикордонний невус і пігментний гігантський невус).

Залежно від поєднання таких параметрів як форма, колір і місце розташування, виділяють наступні види родимок:

  • судинні,
  • несудинними,
  • блакитні,
  • невуси Сеттона,
  • диспластичні.

На сьогоднішній день проводиться не тільки видалення червоних родимок, але і видалення плоских родимок, що являють собою потенційну небезпеку або незручності для їх володаря.

У чому небезпека родимок?

Перша та основна небезпека будь-якого виду родимки полягає в можливості її переродження в злоякісне утворення, зване меланомою. Таке новоутворення характеризується здатністю до швидкого метастазування. Цікавий і той факт, що злоякісна родимка не завжди може змінювати свою форму і колір, звертаючи тим самим на себе увагу свого володаря. Тому завжди потрібно оглядати своє тіло на предмет виникнення нових родимок на тілі.

Методи видалення родимок

На сьогоднішній день вибір методу видалення родимок на обличчі або будь-який інший частини тіла досить широкий. Найбільш поширеним залишається видалення родимок лазером. Не поступається цим методом за своєю популярністю, а в деяких моментах і перевершує його радіохвильове видалення родимок. Даний спосіб є самим щадним, і на відміну від лазерного видалення, ніколи не залишає на шкірі рубців після впливу. Таку процедуру ви завжди зможете пройти в медичному центрі «ОН Клінік Маріуполь».

Інноваційне обладнання, яким є апарат «Сургітрон» і великий досвід наших фахівців, дозволять вирішити вашу проблему за короткий час. Про те, скільки коштує видалення родимки, які наслідки видалення родимок можуть бути, ви зможете дізнатися, записавшись на консультацію в «ОН Клінік Маріуполь».

Вартість видалення родимок у Маріуполі

Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
310грн. / 295грн.
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
230грн.
Оплата в мед. центрі
Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
310грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога
310грн. / 295грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога
230грн. / 219грн.
ОНЛАЙН-Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога після регламентованого періоду
310грн. / 295грн.
Дерматоскопія (1 елемент)
80грн. / 76грн.
ОНЛАЙН Повторний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон
ОНЛАЙН Первинний прийом лікаря-дерматовенеролога за кордон

Відгуки про дерматологів ОН Клінік у Маріуполі

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 20:00, Сб - Нд: 8.30 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі