Діагностика в Києві

Для того щоб правильно поставити діагноз, лікарю, крім первинної діагностики (розпитування про скарги та огляду), необхідні результати діагностичних обстежень організму.
Медичне обстеження включає лабораторні дослідження (аналізи) та інструментальні методи діагностики. Перевірити стан здоров'я в Києві можна в медичному центрі «ОН Клінік Київ».

Види медичних обстежень у Києві

У медичному центрі «ОН Клінік Київ» проводять діагностику здоров'я з гастроентерології, проктології та гінекології. У нашому медичному центрі також можна пройти ультразвукове дослідження (УЗД) і здати аналізи на коронавірус.

Під час обстеження травного тракту в «ОН Клінік Київ» можна зробити гастроскопію — ендоскопічне обстеження шлунка. Для проведення гастроскопії проводять зондування шлунка тонким еластичним зондом, оснащеним камерою. Гастродуоденоскопія включає обстеження верхнього відділу шлунково-кишкового тракту (ШКТ) — дванадцятипалої кишки. Для того, щоб підготуватися до гастроскопії, необхідно за день до дослідження виключити з раціону гостру і жирну їжу, а в день проведення процедури не їсти, не пити таі відкласти прийом пероральних лікарських препаратів (медикаментів, які потрапляють у шлунок). Питання підготовки до гастроскопії необхідно обговорити на попередній консультації з лікарем.

Ендоскопічне обстеження нижніх відділів кишечника проводять методом колоноскопії (огляду товстого кишечника) і ректоскопії (огляду прямої кишки). Колоноскопію в Києві можна пройти в діагностичному відділенні медичного центру «ОН Клінік Київ». Ендоскоп для огляду відділів товстого кишечника вводиться через анальний отвір. Підготовка до колоноскопії полягає в дотриманні дієти за 2-3 дні до процедури (виключити хлібобулочні вироби, газовані напої, жирну їжу). Безпосередньо перед проведенням колоноскопії необхідно очистити кишечник.

Для огляду стінок піхви та шийки матки під час діагностики стану жіночого здоров'я застосовується відеокольпоскопія. Кольпоскопію проводять на гінекологічному кріслі, при цьому зображення шийки матки виводяться на екран.

УЗД є доступним і безпечним діагностичним методом, який застосовується для діагностики захворювань різних органів. У медичному центрі «ОН Клінік Київ» проводять УЗД черевної порожнини, УЗД органів малого таза, гінекологічне УЗД і фолікулометрія, УЗД молочних залоз, щитоподібної залози, надниркових залоз, УЗД м'яких тканин.

Пройти обстеження в Києві в медичному центрі «ОН Клінік Київ» можна за попереднім записом. Для запису на обстеження організму можна зателефонувати або заповнити форму запису на прийом на сайті. Здати аналізи в Києві можна також за попереднім записом.

Вартість прийому лікарів діагностики у Києві

Відеогастродуоденоскопія
900грн. / 855грн.
Колоноскопія
1400грн. / 1330грн.
Уреазний тест
400грн. / 380грн.

Адреса: Київ, вул. Московська 46/2

Приймаємо: Пн-Пт: 7:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
  • По мапі