Медичний центр «ОН Клінік Київ»

Наші переваги

14 років в Україні, 34 роки у світі

Унікальні ліки та обладнання

Поетапний та безготівковій розрахунок

Цілодобова підтримка пацієнтів

Комплексний підхід до лікування

11 634 звернення за час роботи

Відділення

Адреса: Київ, вул. Московська 46/2

Приймаємо: Пн-Пт: 7:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
 • По мапі

Останні статті у блозі

1 вересня 2021 року медичний центр «ДокторПРО» в Києві став частиною міжнародної мережі «ОН Клінік».

Медичний центр «ОН Клінік Київ» є частиною міжнародної корпорації «On Clinic International», в якому можна пройти точну діагностику захворювань і отримати результативне лікування. Наші лікарі знайдуть причину вашого нездужання, підберуть сучасну терапію, допоможуть відновити здоров'я без рецидивів. У нас ви можете пройти огляд без черг, здати аналізи в Києві, проконсультуватися з вузькопрофільними лікарями: проктологами та гінекологами. При необхідності може бути скликано консиліум лікарів, які працюють в мережі медичних центрів «OН Клінік». Кожен пацієнт отримує можливість продовжити курс лікування, призначений лікарем, в будь-якому місті, де розташовані медичні центри мережі.

У медичному центрі «ОН Клінік Київ» відкрите відділення діагностики, у якому можна пройти УЗД в Києві (Печерський район). Швидка та точна діагностика проводиться з використанням сертифікованого обладнання закордонних виробників. Результати обстеження пацієнт одержує протягом 1-2 днів, що прискорює постановку діагнозу та початок ефективної терапії.

Послуги проктолога в Києві – це винятково безопераційне лікування таких делікатних проблем, як геморой та анальні тріщини. У відділенні проктології приймають із наступними проблемами:

 • кондиломи;
 • анальні бахромки;
 • поліпи;
 • анальний свербіж;
 • анокопчиковий больовий синдром.

Також у медичному центрі працює жіноча консультація в Києві (Печерськ), у якій можна пройти комплексне гінекологічне обстеження. Прийом ведуть лікарі, які приймають з такими хворобами, як:

 • «молочниця» (вагінальний кандидоз);
 • ерозія шийки матки;
 • кольпіт;
 • ендометріоз;
 • дисфункція яєчників;
 • та іншими розладами жіночих статевих органів.

Ще одна доступна послуга - консультація гастроентеролога. Лікар-гастроентеролог лікує широкий спектр захворювань шлунково-кишкового тракту. Записатися на прийом потрібно, якщо є проблеми з травленням, болі в животі. Ендоскопічні методи досліджень дозволяють оглянути слизову оболонку стравоходу і шлунка, отримати точні дані про стан органів шлунково-кишкового тракту і вибрати оптимальну схему лікування.

Якщо вам потрібен приватний дерматолог у Києві, в «ОН Клінік Київ» проводиться діагностика та лікування широкого спектра шкірних патологій, у тому числі й результативна безгормональна терапія псоріазу. Лікар контролює всі етапи лікування – від постановки діагнозу до повного відновлення цілісності шкірних покривів.

Якщо вам потрібен лікар на Печерську, запишіться на консультацію в медичному центрі «ОН Клінік Київ». Доступний цілодобовий запис онлайн або за контактним номером телефону.