Медичний центр «ОН Клінік Кропивницький»

Наші переваги

14 років в Україні, 34 роки у світі

Унікальні ліки та обладнання

Поетапний та безготівковій розрахунок

Цілодобова підтримка пацієнтів

Комплексний підхід до лікування

61 725 звернень за час роботи

Відділення

Наші лікарі

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 10:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 300 700 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама

Останні статті у блозі

1 вересня 2021 року медичний центр «ДокторПРО» в Кропивницькому став частиною міжнародної мережі «ОН Клінік».

Медичний центр «ОН Клінік Кропивницький» - перший у Кропивницькому приватний спеціалізований медичний заклад, який займається проблемами в області проктології та дерматології.

Медичний центр успішно займається безопераційним лікуванням геморою і тріщин прямої кишки (проктолог Кіровоград (Кропивницький)). Діагностика проводиться за допомогою відеообладнання - відеоректороманоскопа. Такий вид діагностики є більш інформативним, ніж пальпація і дозволяє, крім того, зробити забір тканин на гістологію.

Крім широкого спектру різних шкірних захворювань, фахівці медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» беруться і за лікування псоріазу. Так, псоріаз невиліковний, але тривала ремісія і безпека лікування - без гормонів - можлива. І це готові довести фахівці центру (дерматолог Кіровоград (Кропивницький)).

Лікарі медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» проходили навчання на базі Інституту сучасної медицини - найбільшої в світі мережі клінік, фахівці якої вже більше 30 років УСПІШНО займаються безопераційним лікуванням геморою і негормональним лікуванням псоріазу.

Структура роботи медичного центру заснована на принципах роботи західних приватних клінік (зокрема - стандарти англійської приватної медицини), проте вартість послуг адаптована для жителів України.

Медичний центр «ОН Клінік Кропивницький» оснащений діагностичним і терапевтичним обладнанням провідних світових виробників з Південної Кореї, Німеччини та США.

Медичні препарати, що використовуються фахівцями медичного центру «ОН Клінік Кропивницький» не доступні в роздрібній мережі аптек, вони завозяться з-за кордону, сертифіковані.

У мережі медичних центрів «ОН Клінік Кропивницький» постійно діють знижки на лікування для наступних категорій громадян:

  • Пенсіонери (-5%);
  • Пацієнти МЦ «ОН Клінік Кропивницький», які звернулися повторно (-5%).

Знижки поширюються тільки на відділення проктології.