Денний стаціонар у Харкові

Повноцінне лікування неможливе без виконання всіх лікувальних процедур, призначених лікарем.

У «ОН Клінік Харків» працює денний стаціонар, в якому можна поставити крапельницю, зробити внутрішньом'язовий або внутрішньовенний укол.

Що таке денний стаціонар?

Денний стаціонар - це відділення, де протягом дня пацієнти отримують лікування, запропоноване лікарем. У стаціонарі «ОН Клінік Харків» спостерігаються хворі, яким необхідні:

  • регулярні внутрішньом'язові уколи в сідницю;
  • підшкірні і внутрішньовенні ін'єкції;
  • внутрішньовенні крапельниці з лікарськими розчинами.

Для лікування захворювання необхідно дотримуватися схеми лікування, визначеної лікарем, своєчасно приймати препарати і робити ін'єкції. Зробити укол або поставити крапельницю самостійно дуже складно і небезпечно: необхідно знати, як правильно набирати ліки в шприц, яких пропорцій слід дотримуватися, який повинен бути порядок введення препаратів і інтервал між ними. Якщо уколи або крапельниці будуть поставлені неправильно, це може викликати повітряну емболію (попадання в кров бульбашок повітря), погіршення самопочуття, алергічну реакцію, спровокувати загострення хронічних захворювань або привести до летального результату.

Де можна поставити крапельницю в Харкові?

Якщо ви шукаєте, де можна поставити крапельницю, звертайтеся в денний стаціонар «ОН Клінік Харків». Наші медсестри навчені робити уколи безболісно, ​​з дотриманням всіх медичних протоколів і призначень лікаря. У відділенні забезпечується необхідна стерильність, всі пацієнти під час проведення маніпуляцій знаходяться під наглядом медичного персоналу.

Для того, щоб пройти лікування в денному стаціонарі, необхідний попередній запис. Зробити це можна за телефоном медичного центру або залишивши свою заявку на сайті.

Підшкірна ін'єкція в Харкові

Підшкірна ін'єкція — введення лікарського препарату в жирову клітковину під шкірою. Під шаром шкіри знаходиться розгалужена судинна мережа, тому ліки потрапляють відразу в кровотік і швидко засвоюються.

Підшкірні ін'єкції робляться шприцами з тонкими голками, вводиться трохи більше двох мл ліків на глибину до 15 мм. Місця для введення підшкірних ін'єкцій:

  • зовнішня поверхня плеча;
  • передньозовнішня поверхня стегна;
  • область живота.

Не рекомендується вводити підшкірні ін'єкції в зони з набряковою підшкірно-жировою клітковиною і в місця з ущільненнями від ліків, що погано розсмокталися, від попередніх уколів. Щоб зробити ін'єкцію підшкірно, необхідно зібрати шкіру в складку та плавно ввести голку шприца під кутом 45 градусів.

В «ОН Клінік Харків» робляться підшкірні ін'єкції із суворим дотриманням правил асептики. Пацієнт, прийшовши до медичного центру, надає необхідні препарати для підшкірних ін'єкцій. Медсестри готують ліки в необхідній концентрації та вводять їх під шкіру. Процедура проходить швидко і безболісно.

Записатися на введення підшкірних ін'єкцій у Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши форму запису на прийом.

Вартість прийому лікарів денних стаціонарів у Харкові

Підшкірна ін'єкція
Внутрішньовенна ін'єкція - 1 процедура
Внутрішньовенна крапельна ін'єкція - 1 процедура
Внутрішньом'язова ін'єкція - 1 процедура