Відгуки про лікарів-неврологiв у Харкові (м. Пушкінська) лабораторний пункт

Вдруге відвідала прийом у лікаря Карабан Вікторії Сергіївни. Задоволена ставленням, увагою та компетентністю лікаря. Призначене лікування відчутно полегшило мій стан. Також задоволена обслуговуванням персоналу клініки: ввічливі, уважні, завжди надають консультації та допомогу.
Олена
Харків, 30.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо Вам, що знайшли можливість поділитись своїм досвідом звернення до нашого медцентру. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, а також створені максимально комфортні умови для кожного пацієнта. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже втретє потрапила на прийом до ОН Клінік, а саме до невропатолога. Прийомом та обслуговуванням задоволена. Дуже вдячна Карабан В.С. за уважність до моїх проблем і кваліфіковану допомогу.
Наталя
Харків, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу об'єктивну думку. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Карабан В.С. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Карабан Вікторії Сергіївні за надану мені допомогу, дуже приємна жінка, грамотний лікар. Дякую "ОН Клінік" за співробітниць. Завжди тямуще лікування завжди зустрічають привітно і допомагають, відповідають на будь-яке питання. Дякую! Всім позитивних та легких днів!
Вікторія
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рада, що потрапила на прийом саме до Наталі Сергіївні Рафальської. Приємна, розумна і дуже компетентна лікар. Всім раджу. Я дуже задоволена.
Аліна
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що рівень професіоналізму нашого лікаря Рафальської Н.С. виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зручне місце розташування, немає черги. Привітний персонал, кваліфікований фахівець. Лікар Рафальська Н. С. грамотно і зрозуміло консультує. Клініку і фахівців порекомендувала б знайомим.
Таїсія
Харків, 08.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за довіру і вибір нашого медцентру. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перше відвідування Карабан В.С. було через проблеми з вухом. Став погано чути ним, доктор призначила попереднє лікування і ряд аналізів. Після курсу лікування чути на вухо став нормально. На даний момент відвідую через тремтіння рук (проблема з дитинства). Призначене лікування поліпшило ситуацію. В цілому доктором задоволений.
Віктор
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за довіру і вибір нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Також гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже кваліфікований, приємний, уважний фахівець. Сподобалось, що лікар спочатку дізнався всі подробиці захворювання, а вже потім надав консультацію та призначив лікування.
Гапоненко Яна
Харків, 30.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 36

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 19:00
Запис по телефону: 0 800 30 30 17 Цiлодобово.
  • По мапі