Відгуки про відділення лабораторних аналізів у ОН Клінік Харків (м. Пушкінська) лабораторний пункт

Медсестра Ганна Геннадіївна - просто чарівниця. Взяла мазок з носа, і я навіть нічого не відчула :) Привітний персонал :)
Марина
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медцентрі. Дякуємо за відгук і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все чудово
Ірина
Харків, 21.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе сподобалось
Анна
Харків, 20.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Раді, що Ви задоволені рівнем медичного обслуговування в нашому медичному центрі. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все ОК. Боляче не було. Відмінне місце розташування. Все швидко, якісно. Обслуговуємося не перший раз.
Аліна Перегудова
Харків, 22.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякую за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважні та професійні лікарі, оперативність в отриманні результатів аналізів. уважне та коректне відношення.
Валентина
Харків, 24.04.2021
Оцінка:
Обслуговування на найвищому рівні.
Інна
Харків, 12.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів протягом усього часу перебування в медцентрі та пропонуємо якісний сервіс і індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чула, що це лакшері-пункт, але не розуміла, як це, поки сама не здала аналізи. Зручне розташування - це раз. Ввічливий професійний штат - це два. Кров взяли швидко. Голодна і зла приїхала здати аналізи без грошей, пішли на зустріч і дозволили оплатити постфактум. Всі ввічливі, добрі. Шикарний пункт!!!
Валентина
Харків, 01.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякую за позитивний відгук і добрі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Комфорт наших пацієнтів і якісне медичне обслуговування - це одні з основних принципів роботи клінік нашої Мережі. Будемо раді допомогти за потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Супер
Alex
Харків, 19.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Нам приємно, що звернення в нашу клініку залишило у Вас позитивні емоції. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сказали неправильний час роботи, а тепер оператор не відповідає взагалі, як мені тепер забрати результат на ковід, якщо летіти через пару годин ????????
Єлизавета
Харків, 15.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Єлизавета. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці - одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням поліпшення якості сервісу щодня працює команда фахівців клініки. Ми раді, що питання було оперативно вичерпано. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чисто, ввічливо, оперативно. Уважні до деталей.
Немировський Дмитро Валерійович
Харків, 01.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитро. Дякуємо за відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавав ПРЦ тест - забір аналізів зробили безболісно, швидкий результат на відміну від інших лабораторій..а так само, що не менш важливо, мтавлення не конвеєрне, вдаються в суть проблеми.
Денис
Харків, 23.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Денис. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
НЕ Звертайтеся в цю мережу клінік !!! Аналізи дочекатися неможливо !!! Гроші беруть і обманюють !!! Обіцяють на протязі доби клінічний аналіз крові, а через добу - кажуть почекайте ще три дні. Звернувся в клініку за аналізами по КОВІД - результатів не дочекався, а у мене запис до лікаря - 3-й день температура 39 ... НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ !!! ШАХРАЇ !!!
Vitalii
Харків, 30.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що різні лабораторні дослідження мають певні терміни готовності в залежності від графіка постановок лабораторії і технологічних процесів. Відповідно, готовність кожного аналізу визначається в міру його виконання, заявлені регламентні терміни не порушені, результати видані. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік