Відгуки ОН Клінік Харків (м. Пушкінська) лабораторний пункт

Велике дякую Олені за прийняття заявки та Лікарю за те, що в такий час, сьогодні 23 березня 2022 року приїхали до Центру міста Харків на «виклик додому» для надання допомоги та провели необхідні процедури на найвищому рівні! Величезне спасибі! З повагою, Олександра
Олександра
Харків, 23.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за відгук та добрі слова на адресу наших спеціалістів. Зараз всім як ніколи потрібна взаємодопомога. Ми намагаємось допомогти нашим пацієнтам в складних умовах. Бережіть себе та своїх близьких
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою щиру симпатію та слова подяки Сироткіній Ользі Євгенівні. Лікар дуже уважний до дрібниць. Грамотність та професіоналізм доктора на високому рівні. Я потрапила до цього висококласного лікаря за рекомендацією від колег. Мені Ольга Євгенівна допомогла двічі при невралгії плечового суглоба та лікуванні шуму у голові. Не хворійте, будьте здорові. Але якщо Вам буде потрібна допомога невролога – звертайтеся до Ольги Євгенівни, не розчаруєтеся.
Ольга
Харків, 20.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Нам дуже приємно, що Ви залишилися повністю задоволені лікуванням у медичному центрі. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обуховська Світлана Олександрівна – чудовий лікар! Вилікує легко та швидко. Рекомендую.
Наталія
Харків, 10.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталя. Приємно дізнатися, що Ви так високо оцінюєте професійні якості спеціаліста медцентру. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавали з чоловіком експрес-тест. Все дуже не організовано, кілька разів заповнювали анкети зі своїми даними, хоча в клініці були вже неодноразово. Тести роздруковуються на простому папері. Медсестра та кабінет не стерильні (у кабінет на складання тесту нас покликали вдвох). А найбільше обурливе те, що наприкінці ми помітили, що чоловікові внесли дату народження 12.02.2022 (дата здачі тесту 5.02.2022). Сказали, що це ми неправильно вказали дату свого народження і переробляли бланк довше, ніж весь час, що ми складали тест і чекали на результат.
Марина
Харків, 05.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Вдячні Вам, що знайшли можливість поспілкуватися зі Службою контролю якості. Всі процеси в клініці проходять згідно з затвердженими стандартами та на підставі чинних нормативних документів МОЗ України. Дійсно, ситуація при оформленні бланку мала місце бути, за що приносимо вибачення. Завжди раді бачити Вас в стінах нашої клініки.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар сподобався, раджу. Все доступно пояснює і нічого зайвого не призначить.
Юлія
Харків, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук про лікаря Обухівської С.О. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ноги моєї більше не буде! Раз вже зробили помилку в аналізах чоловіка, а тепер ще, підозрюю, забули передати результат аналізу до ДІЮ (заяву написала!) 31.12 здала ПЛР тест – результат позитивний. Написала заяву, щоб передали дані в ДІЮ. Сьогодні вже 24.01 - ні сертифіката ні чіткої відповіді від операторів - уточнимо, дізнаємося, і .... ніхто відповідно не передзвонює. Дуже схоже на те, що просто ЗАБУЛИ!! Як можна так, це серйозні речі. Чому таке недбале ставлення?!? Втім, не раджу!! Краще вже Синєво чи Інвіво, там той самий аналіз на Д – димер не 4 дні робиться, а 1!!!! (І без помилок!)
Жанна
Харків, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Жанно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Ми розуміємо Ваше занепокоєння, проте всі процеси в клініці відбуваються за встановленими стандартами та в рамках вимог чинного законодавства. Усі зміни у обробці даних впроваджуються у роботу клініки своєчасно, що й у разі. Детальнішу інформацію Ви отримали особисто. Завжди готові допомогти, спасибі за співпрацю.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Обухівської Світлани Олександрівни, залишилася дуже задоволена професіоналізмом та ставленням до пацієнта цього лікаря! Грамотно призначено лікування за правильно поставленого діагнозу. Дякую!
Інна
Харків, 14.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у медичних центрах нашої мережі працюють лише кваліфіковані спеціалісти. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Обуховській Світлані Олександрівні. Це чудовий лікар та кваліфікований фахівець. Уважно вивчила історію хвороби, дохідливо пояснила схему лікування та назначила необхідні аналізи. А також вселила впевненість у якнайшвидшому одужанні. Я дуже задоволена візитом до цього лікаря і тепер рекомендуватиму Світлану Олександрівну своїм знайомим.
Татяна Задорожня
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за відгук та добрі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря. Фахівці наших медичних центрів підходять комплексно до діагностики та лікування проблем, з якими звертаються пацієнти. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Позитивний відгук! Величезне спасибі кваліфікованому персоналу за поважність та повагу до відвідувачів клініки! Завжди привітний персонал із величезним бажанням допомогти та пояснити, що робити. Дуже компетентні лікарі, педантично і чемно пояснюють причину та спосіб лікування захворювання. Завжди тепло, чисто у приміщеннях клінік. Весь персонал дуже кваліфікований та делікатний до будь-якої проблеми!
Ірина
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені наслідком візиту. Будемо раді бачити Вас у стінах нашого медичного центру у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар, провела ретельний огляд, прийом дуже сподобався 🥰
Марина
Харків, 02.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Раді, що огляд нашого спеціаліста Ткаченко М.А. пройшов у комфортній атмосфері, і Ви задоволені результатом. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор-терапевт Ткаченко Марина Олександрівна надала дуже кваліфікований прийом. Відповіла на всі питання, які я маю. Уважно оглянула. Провела усі необхідні обстеження. Я залишилася задоволена консультацією та рекомендувала б лікаря своїм рідним та знайомим.
Юлія
Харків, 28.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Раді, що Ви задоволені відвідуванням нашого лікаря. У високих професійних якостях Марини Олександрівни Ви змогли переконатись на власному досвіді. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у терапевта Обуховської Світлани Олександрівни. Приємна людина. Гарний спеціаліст. Інформацію щодо перебігу хвороби та призначеного лікування дуже ретельно пояснює.
Анна
Харків, 28.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за відгук. У нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 36

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Пушкінська - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі