Відгуки ОН Клінік Харків (м. Пушкінська) лабораторний пункт

Я звернулася до лікаря, лікар швидко і професійно надала мені медичну допомогу. В цей день я відчувала себе набагато краще після лікування, яке призначав мені доктор. Дуже вдячна доктору Ревві О.В. Побільше таких лікарів професіоналів!
Любов
Харків, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любове. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування з урахуванням усіх діагностичних показників. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячні долі за те, що звела з Оксаною Вікторівною! Навесні від ковіда вилікувала всю нашу родину. Завжди на зв'язку, завжди цікавиться станом здоров'я, призначала препарати, які реально ефективні! Професіонал своєї справи! Найкращі рекомендації!!!
Марія
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маріє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку професіоналізму лікаря Ревви О.В. Раді, що звернення до нашого фахівця було комфортним і результативним. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ревва О.В. - дуже хороший лікар. Уважна, чуйна. Лікар - професіонал своєї справи. Не один раз зверталася, залишилася задоволена.
Анна
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На ресепшині привітала медичний регістратор, розповіла все. Привітний касир. Лікар-терапевт кваліфікований. Правильно зробила призначення для лікування. Бажаю Вам більше клієнтів.
Наталія
Харків, 12.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Раді, що Ви задоволені якістю обслуговування. Ми дбаємо про комфорт наших пацієнтів і пропонуємо сервіс високого рівня та індивідуальний підхід. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рада, що потрапила на прийом саме до Наталі Сергіївні Рафальської. Приємна, розумна і дуже компетентна лікар. Всім раджу. Я дуже задоволена.
Аліна
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що рівень професіоналізму нашого лікаря Рафальської Н.С. виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медсестра Ганна Геннадіївна - просто чарівниця. Взяла мазок з носа, і я навіть нічого не відчула :) Привітний персонал :)
Марина
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медцентрі. Дякуємо за відгук і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Ревва О.В. - залишилася задоволена лікуванням і рекомендацією даного лікаря. Лікар показала свій професіоналізм і уважність. Далі планую обстежитися саме у цього доктора.
Мірошнікова Карина
Харків, 16.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом візиту і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зручне місце розташування, немає черги. Привітний персонал, кваліфікований фахівець. Лікар Рафальська Н. С. грамотно і зрозуміло консультує. Клініку і фахівців порекомендувала б знайомим.
Таїсія
Харків, 08.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за довіру і вибір нашого медцентру. Дійсно, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кумпан Наталія Василівна поставилася до мене дуже уважно і як лікар-кардіолог, і як людина, комплексно підійшовши до вирішення моєї проблеми. На всі мої запитання Наталія Василівна дала вичерпні відповіді на високому професійному рівні. Прийом у цього лікаря залишив дуже приємне враження і впевненість в тому, що моє здоров'я в надійних руках, і все буде добре.
Ксенія
Харків, 01.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перше відвідування Карабан В.С. було через проблеми з вухом. Став погано чути ним, доктор призначила попереднє лікування і ряд аналізів. Після курсу лікування чути на вухо став нормально. На даний момент відвідую через тремтіння рук (проблема з дитинства). Призначене лікування поліпшило ситуацію. В цілому доктором задоволений.
Віктор
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за довіру і вибір нашого медичного центру. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Також гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Хочу сказати спасибі Ревві Оксані Вікторівні. Оксана Вікторівна дуже уважна, кваліфікований лікар. Вислухає, порадить, підкаже!
Валентина
Харків, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук про наш лікаря. Згідні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які в своїй роботі використовують сучасні методики. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все чудово
Ірина
Харків, 21.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік