Відгуки ОН Клінік Харків (м. Перемога) лабораторний пункт

Взяли анализ крови, синяк на всю руку.Больше не приду и никому не советую.
Юхнина Н.Ф.
Харків, 13.10.2021
Оцінка:
Спасибі персоналу лабораторії, яка знаходиться на Олексіївці, за професійну та оперативну послугу. Зокрема, медсестрі Ірині і адміністратору Вікторії.
Еліна
Харків, 07.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що звернення в медичний центр було для Вас комфортним і результативним. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я мала змогу здати аналіз крові в лабораторії "ОН Клінік". Залишилась дуже задоволена. Обслуговуючий персонал привітний, з повагою поставилися до літньої людини. І головне, що поруч з домівкою. Дуже вдячна, що є така лабораторія. З повагою до Вас.
Курсенко Марія
Харків, 28.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякую за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів нашої роботи. Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пр. Людвіга Свободи, 52-А. Я вже другий раз здаю тут аналізи, дуже задоволена. На ресепшені адміністратор дуже ввічлива, відповіла на мої запитання, підказала, як заповнити анкету. І лаборанти, які беруть мазок, дуже уважні. Загалом я дуже задоволена цим пунктом прийому аналізів. Буду всім радити його.
Мукова Інна
Харків, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую відділення ON Clinic за прекрасну роботу, привітний колектив, швидку і організовану роботу. Результати аналізів приходять блискавично швидко! Дякую! Добрих, а головне здорових клієнтів!
Діана
Харків, 25.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні послуги. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медсестра просто супер! Клієнтоорієнтованість на висоті
Андрій
Харків, 10.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше відвідала ЗП "ОН Лаб". Ще записуючись на прийом, була здивована, що мені відповіли о сьомій ранку, це зручно. Прийом відбувся вчасно, оперативно, працівники медзакладу дуже відповідальні і доброзичливі. Дуже вдячна за оперативність, увагу та доброзичливість. Рекомендую всім, кому потрібно.
Тараненко Софія
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Софіє. Дякуємо за позитивний відгук. Один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. Нам приємно, що після візиту в наш медцентр у Вас залишилися тільки позитивні враження. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналізи за адресою: проспект Людвіга Свободи, 52-А. Все сподобалося, проконсультували на вищому рівні, безболісно. Все чисто, стерильно, адміністратор Олена і медсестра Христина - окрема подяка.
Валерія Тихонова
Харків, 23.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Вся команда нашої Мережі докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів в наших медичних центрах була комфортною. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена роботою відділення на Л. Свободи. Робили тести. Все чітко, швидко і акуратно. Персонал привітний і ввічливий. Особливо сподобалося, що дані ретельно перевіряються, щоб не виникло ніяких питань у подорожі.
Каргаполова Анастасія
Харків, 21.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоб кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На забірному пункті перебувала вперше. Залишилася задоволена. Спасибі персоналу.
Ірина Любчина
Харків, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування в нашому медичному центрі. Завжди раді допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ввічливий персонал, хороше обслуговування, чисто.
Корнєва Вероніка
Харків, 01.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Раді, що звернення в медичний центр було для Вас комфортним. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Швидке і зручне оформлення. Приємний персонал і якісне обслуговування.
Дербін Іван
Харків, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік