Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові (Одеська) лабораторний пункт

Третій день чекаю поки результат ПЛР тесту відправлять в служби стеження за самоізоляцією! Зробив позавчора тест, жахливо повільно вислали результат, дзвоню по десять разів, оператори некомпетентні і перекидають питання на якусь внутрішню перевірку. Не зв'язуйтеся, не витрачайте гроші, абсолютно неадекватний сервіс.
Назарій
Харків, 25.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Назарію. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Оператори контактного центру та персонал медичного центру прагнуть максимально оперативно реагувати на звернення пацієнтів. Ми завжди йдемо назустріч і готові допомогти у вирішенні питань, пов'язаних з обслуговуванням в нашому медичному центрі. Хочемо зазначити, що лабораторні дослідження за фактом готовності відправляються на вказану пацієнтом адресу електронної пошти. При необхідності здійснюється передача інформації в додаток "Дій вдома". З боку медичного центру регламент не порушений. Ми раді, що питання вичерпане. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
У центральному офісі сказали, що аналіз роблять, а коли аналіз сечі на сечову кислоту принесли, у відділенні його не прийняли
Єршова Світлана Іванівна
Харків, 10.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Ми ведемо діалог з реальними пацієнтами клініки, таким в даному випадку Ви не були. Питання вже було вирішене з пацієнтом раніше і ситуація вичерпана в повному обсязі. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік