«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки ОН Клінік Харків (Одеська) лабораторний пункт

Будьте уважні! Некомпетентність! Медлабароторія! Адреса: Харків, проспект Гагаріна 177 Дізнавайтеся всі нюанси. Тут некомпетентні співробітники. Виявляйте потребу, будьте на своєму місці і не обманюйте. Дуже сумно - заплатили 840 грн, гроші легко приймають. Через помилки персоналу - гроші не повертаються. Здавали тест 6.09., на питання: мені потрібно в результатах бачити 1) знати є Ковід чи ні і 2) чи є антитіла (чи перехворіла раніше). Співробітниця на прийомі говорить - так, здаєте ПЛР для госпіталізації, в результатах все буде: і результат, і антитіла. Результат ввечері: просто "негативний". На питання: ви ж говорили, що буде і показники антитіл при отриманні результату, відповідь: ми такого аналізу не робимо. Жахливий осад... Почуття і розуміння безвідповідальності. Керівництво та служба підтримки, звертайте увагу на навчання і компетентність персоналу.
Катя
Харків, 08.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливе кожне звернення пацієнтів. Нашим пріоритетом є надання якісних медичних послуг. Хочемо зазначити, що в клініці офіційно надаються платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайсу, оплата проводиться в добровільному порядку. Всі процеси в клініці проходять відповідно до встановлених стандартів. Пацієнти отримують всю інформацію стосовно послуг, що надаються, і вартості, і приймають рішення на свій розсуд. Оптимальним варіантом для отримання необхідного діагностичного дослідження є звернення до медичного закладу за направленням лікаря. Вільний вибір медичного закладу з урахуванням прийнятної якості і обсягу послуг, що надаються - право кожного пацієнта. Приносимо свої вибачення, якщо візит в клініку доставив Вам дискомфорт. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, приємне обслуговування, прекрасний персонал! Окрема подяка Єлизаветі. Рекомендую! З повагою, Олександр.
Олександр
Харків, 28.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Дякуємо за відгук. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналізи в ОН Лаб. Дуже уважне ставлення до будь-яких питань, що виникають. Забір крові чудово зроблений: ні почервоніння, ні синців (приймаю "Варфарин", тому це важливо). Результат в той же день!!! Велике спасибі всьому медперсоналу клініки. Успіхів!
Оксана Хоміна
Харків, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи наших медцентрів. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Третій день чекаю поки результат ПЛР тесту відправлять в служби стеження за самоізоляцією! Зробив позавчора тест, жахливо повільно вислали результат, дзвоню по десять разів, оператори некомпетентні і перекидають питання на якусь внутрішню перевірку. Не зв'язуйтеся, не витрачайте гроші, абсолютно неадекватний сервіс.
Назарій
Харків, 25.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Назарію. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Оператори контактного центру та персонал медичного центру прагнуть максимально оперативно реагувати на звернення пацієнтів. Ми завжди йдемо назустріч і готові допомогти у вирішенні питань, пов'язаних з обслуговуванням в нашому медичному центрі. Хочемо зазначити, що лабораторні дослідження за фактом готовності відправляються на вказану пацієнтом адресу електронної пошти. При необхідності здійснюється передача інформації в додаток "Дій вдома". З боку медичного центру регламент не порушений. Ми раді, що питання вичерпане. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все відмінно і супер швидко. Єлизавета розумничка, все швидко, правильно оформила документи
Андрій
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрію. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи нашої Мережі. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємний персонал, інформативне і швидке обслуговування. Сучасне обладнання, затишна обстановка. Обслуговуванням залишився задоволений.
Олексій Нестеров
Харків, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні послуги. Наші центри забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професійний персонал, чуйний і готовий завжди допомогти. Організована робота, швидкий сервіс і приємна атмосфера. Окреме спасибі Єлизаветі за допомогу і швидкий результат.
Олександр
Харків, 02.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення в наш медичний центр. Комфорт пацієнтом на всіх етапах - одна з наших пріоритетних завдань. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Усе було чудово, лікар поставився з розумінням, був дуже ввічливий і привітний.
Анна
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике ON Clinic за обслуговування, уважний персонал. Особлива подяка клініці за те, що приймають за попереднім записом (тобто черг у клініці немає).
Літвінова Анна
Харків, 27.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячні за роботу і увагу персоналу! Спасибі величезне касиру Єлизаветі за доступну подачу інформації, яка допомогла оперативно заповнити анкету, ввічливо і доступно пояснила про отримання результатів. Обслуговуванням ми залишилися дуже задоволені! Спасибі величезне ОН Клінік за ваших прекрасних співробітників!
Яна
Харків, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування в нашому медичному центрі. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую вам за якісне обслуговування. Дуже привітний персонал!
Ніна Горелікова
Харків, 06.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за якісне обслуговування та привітний персонал.
Наталія Степанова
Харків, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік