Відгуки ОН Клінік Харків (Одеська) лабораторний пункт

Анастасія дуже мила, а лікар, який брав загальний аналіз крові, зробив це максимально безболісно. Персонал чудовий
Валерія
Харків, 27.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякую за відгук. Дуже раді, що Ви обрали саме наш медичний центр та залишились задоволені роботою співробітників. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати адміністратору Дьяченку А.Ю. за професіоналізм. Обслуговування інформативно та швидко, а головне – якісно!
Віталій
Харків, 24.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію. Дякуємо за відгук та добрі слова. Дуже раді, що Ви залишилися задоволеними роботою нашого персоналу. Бажаємо Вам здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике дякую персоналу ON Clinic у відділенні на Одещині. Чуйні співробітники з високим професіоналізмом. Допоможуть та проконсультують у будь-якому питанні. Спасибі.
Катерина
Харків, 21.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого медичного персоналу. Ми раді, що ви залишилися задоволені якістю медичної допомоги. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Понравилось отношение работников к пациентам. Спасибо.
Світлана
Харків, 08.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Для нас важливо отримувати відгуки від наших пацієнтів, адже кожен відгук допомагає покращувати та коригувати роботу медцентрів та спеціалістів. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку персоналу за швидкість та чуйність! Швидко вирішили моє питання з ПЛР-тестом, і тепер я встигаю точно вилетіти на відпочинок завдяки співробітникам клініки. Дякуємо величезному Єлизаветі за оперативність!
Маргарита
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Маргарита. Ми раді, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг є першочерговим завданням нашої Мережі. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотілося б відмітити доброзичливість, привітність та високий кваліфікаційний рівень працівників медичного центру. Мені було надано вичерпну та змістовну консультацію. Оскільки я невірно обрала тип аналізу в онлайні, мені розповіли, в чому я помилилася, та перезаписали на вірний аналіз. Процедура пройшла швидко та не боляче. Дуже вдячна співробітникам за допомогу та високу кваліфікацію.
Ольга
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своєю історією звернення до "ОН Клінік Харків". Комфорт та сучасний підхід до лікування – основні засади нашої роботи. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і лікувальному етапах. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже задоволена, тому що зазвичай коли у мене беруть кров із вени, то дівчата шукають її по пів дня, після уколу часто залишаються синці. А тут швидко, акуратно, без зайвої метушні та рухів. Та й добре можна подумати один раз - випадковість, але ні, таке вже не вперше і завжди шикарно.
Ольга
Харків, 03.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого медичного центру та персоналу. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Швидко та якісно отримала необхідні результати аналізів.
Алеся
Харків, 15.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алесю. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здрастуйте, мене звуть Надія Іванівна, мені 50 років. Я хочу подякувати колективу забірного пункту на Одеській за професіоналізм і людяність. Будь ласка, напишіть їм премію. Я приїду – перевірю. Дякую за те, що дбаєте про наше здоров'я.
Надія Іванівна
Харків, 01.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіє Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук. Комфорт на кожному етапі – один із основних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Згодні з Вами, у нас працюють кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячний за ввічливе обслуговування на ресепшені, дуже професійно, коректно та швидко.
Іван
Харків, 26.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю обслуговування. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалося. Зустріли привітно, обслужили професійно.
Ляшенко Ірина
Харків, 14.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Касиру-адміністратору Єлизаветі - велика подяка за те, що шанобливо ставиться до клієнтів. І я як клієнт буду рекламувати вашу клініку і Єлизавету адміністратора.
Роман
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичноо центру. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Гагаріна, 177

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Одеська
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 30 17 цiлодобово.
  • По мапі