Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту) лабораторний пункт

Просто ужас! В основном холе невОзможно находится!Очередь скоро на улицу будет выходить. Больные и здоровые и дети все одной очереди! Сегодня утром вообще невообразимое было! Хуже чем государственной. Одна каса -очередь. На анализы очередь! В 40минут ещё не зашли те кому на 9.15. Почему я должна ругаться чтобы меня более менее во время приняли?! И почему те кто на пцр в обшей очереди?! Вы что специально хотите позаражать всех?! Буду стараться к вам больше не попадать.
Юлия
Харків, 15.10.2021
Оцінка:
Здравствуйте! Звернулася до чудового лікаря дерматолога Слюсаренко Вікторії Віталіївни з висипом на шкірі, показавши їй висип вона мене запитала - від чого це у вас ?. На що я їй відповіла-я до вас прийшла запитати що це і звідки воно взялося. Взяла зішкріб, виписати аналізів і ліків х ....... у хмару, на наступний день висип з'явився у дитини, поїхавши до лікаря педіатра вона визначила що це! У мене питання до керівництва-ви за яким принципом обираєте фахівців? Або ви працюєте тільки для того щоб зрубати більше грошей з пацієнтів? Не раджу цього лікаря і взагалі впринципі цю чудову клініку! Залишите там грошей неміряно і навряд-чи вас вилікують. Влітку пішли до лікаря отоларинголога Погребняк Олени Іванівні, поставила діагноз отит, хоча як виявилося це була звичайна пробка (дізналися це від іншого лікаря і що через пробки взагалі впринципі неможливо побачити запалення є чи ні) вона призначила лікування і прийти через тиждень, дзвоню записатися, а вона в ВІДПУСТЦІ, при чому я запитала лікаря - давайте я запишуся відразу, на що вона відповіла-ні, ні зателефонуйте напередодні. Тобто лікар призначив нам візит, уже явно знаючи що вона буде у відпустці гріти свою попу на морях
Катерина
Харків, 11.10.2021
Оцінка:
Заборний пункт Палац Спорту - втретє здаю тест. Приємно бачити професіоналів, ввічливо і акуратно все. Бажаю успіхів, а Адміністрації якось відзначити, бажано премією.
Выталій Іванович
Харків, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію Івановичу. Дякуємо за відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи медцентрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до пункту забору аналізів з метою виїзду закордон. Дуже кваліфікований та приємний медичний персонал. Швидко, акуратно, з гарним ставленням до пацієнтів. Дякуємо за вашу роботу. Бажаємо успіхів!
Карина
Харків, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже привітний персонал, завжди підкажуть, ввічливо направлять і допоможуть. Клініка радує чистотою, стерильністю і сучасним підходом до обслуговування. Все влаштовує. Обираю ON Clinic, відвідуючи різних фахівців. Щиро дякую!
Олександра
Харків, 29.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук і добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарне обслуговування - Хаітова Є.Т. і Перелигіна А.Д. Дуже швидко, дівчатка уважні, професіонали. Велике спасибі.
Ольга
Харків, 24.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів роботи нашої Мережі. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
ON Clinic, дякую за чудову роботу, привітний колектив, швидку і організовану роботу. Результати аналізів приходять блискавично швидко. Дякую.
Олена
Харків, 01.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Раді, що у Вас залишилися тільки позитивні враження від візиту в наш медичний центр. Нам дуже приємно отримувати зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже подобається обслуговування в клініці. Лікарі та персонал завжди привітні і готові допомогти. Все суворо за розкладом, а для мене це важливо. Спасибі вам велике.
Лана
Харків, 30.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медцентру. Згідні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороша лабораторія, бездоганний персонал, дуже хороше обслуговування. Не перший раз звертаюся - завжди допоможуть, все розкажуть. Всім раджу. Краща лабораторія в м. Харків.
Трофімова Світлана
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже привітний персонал. Все швидко та зручно. Буду звертатися ще! Дякую!
Ніна Довгань
Харків, 27.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Краща клініка, завжди якщо терміново, то тільки сюди, або ж якщо доктора в поліклініці годі й шукати кваліфікованого. А тут завжди всі лікарі можуть допомогти в будь-якому випадку. Та тільки ціна іноді кусається
Марина
Харків, 21.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за відгук і вибір «ОН Клінік Харків». Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завдяки оперативній роботі ОН Клінік наша сім'я змогла полетіти на відпочинок. Спочатку 27.07 ПЛР-тест здали в лабораторії Синево в 9-30, на наступний день або до вечора 27.07 чекали результати, але ні ввечері, ні наступного ранку, обід і вечір результат ми не отримали. При оформленні замовлення в Синево нас повідомили, що тестування може зайняти до 48 годин, але зазвичай аналізи приходять на наступний день, так як і здали ми не після 12-00, а вранці (примітка: для тих, хто здає аналізи після 12-00, результати можуть прийти ще на 24-48 годин пізніше, тобто через 72 і 96 годин відповідно, при тому, що ПЛР-тест потрібно робити не раніше, ніж за 72 години до вильоту!). На гарячій лінії Синево 28 липня відповіли, що тест не готовий, очікуйте і все. В результаті до обіду 28 числа вся сім'я була як на голках, так як результатів немає, виліт 29 в обід, а ще потрібно оформити FlyPass, де докладають свій ПЛР-тест. Почали моніторити, де роблять тести до 24 годин, вибрали ОН Клінік, в результаті здавши тест 28 числа, ми його отримали ввечері в цей же день !, спокійно оформили fly pass і полетіли на відпочинок. Результати Синево прийшли в термін до 48 годин в ніч з 28 на 29, але нерви добряче пошарпалися. Не логічно абсолютно робити аналіз, який діє 72 години, 48 годин, так як людині не залишають зазор для підготовки документів до вильоту і на прийняття яких також необхідно час. Бажаю всім оперативних негативних результатів і команду професіоналів, як в ОН Клінік! Ну і прекрасного відпочинку)
Ольга
Харків, 03.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольга. Дякуємо за розгорнутий відгук і Ваше об'єктивну думку. Раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. Комфорт наших пацієнтів - один з головних пріоритетів в роботі медичних центрів нашої Мережі. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання та завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік