Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту) лабораторний пункт

Дякую Вам за гарне обслуговування!
Сергій
Харків, 20.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Сергій. Дякуємо за відгук, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Міщенко Світлані Петрівні та лікарю-лаборанту Деркач Н. М. за уважне ставлення до пацієнтів, доброту та чуйність.
Олександра
Харків, 11.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Олександро. Нам приємно знати, що Ви задоволені відвідуванням нашої клініки. Зичимо Вам доброго здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неодноразово я відвідую лабораторію ON Clinic під час пандемії. Якість роботи дівчаток завжди на висоті, дуже приємне спілкування. А найголовніше – повна довіра, що робота була виконана якісно і я можу довіряти результатам. Спасибі.
Анастасія
Харків, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за такий теплий відгук. Щиро вдячні, що вибрали наш медичний центр та задоволені роботою персоналу. Завжди раді допомогти. Здоров'я Вам та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Хотіла б залишити відгук про роботу Ольги Пчельникової. Звернулась до лікаря з ковідом та синуситом, який з'явився згодом. Ольга допомогла швидко вилікуватися, завжди була приємна та відкрита. Давала відповіді на всі запитання і не призначала нічого зайвого. Велике дякую!
Юлія
Харків, 09.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за відгук, ми дуже цінуємо Вашу увагу. Приємно, що Ви високо оцінили рівень медичного обслуговування. Якщо Вам знадобиться кваліфікована допомога, завжди можете на нас розраховувати. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся до ОН Клінік не вперше. Все на найвищому рівні. Персонал завжди усміхнений, що навіть якщо хворієш, то хочеться якнайшвидше одужати. Дякуємо за якісну роботу. Буду звертатися до Вас і рекомендувати всім знайомим та близьким.
Ірина
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Дякуємо Вам за співпрацю з нашим медичним центром та добрі слова. Комфорт та сучасний підхід до лікування – основні засади роботи нашої Мережі. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професійно, швидко, без черг, завжди гарні враження. Коли потрібно, завжди обираємо саме цей кабінет для отримання потрібних аналізів.
Яна
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яно. Раді, що у Вас залишилися лише позитивні емоції від відвідувань «ОН Клінік Харків». Нам важливо, щоб пацієнт залишився задоволеним обслуговуванням. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неможливо додзвонитися! За набраним номером відбувається завершення дзвінка, після чого ніхто не телефонує. Витратив пів години, вдала якість
Богдан
Харків, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Богдане. Комфорт для пацієнта на всіх етапах надання медичних послуг у нашій клініці – одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням покращення якості сервісу щодня працює команда спеціалістів клініки. Просимо вибачення за дискомфорт. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна центру ОН Клінік за гарне обслуговування, уважний персонал. Під час здачі аналізів дівчинки дуже добре взяли кров, хоч проблеми з венами. Величезне дякую!
Людмила
Харків, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Один із головних принципів нашої роботи – комфорт кожного пацієнта, у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала цю клініку кілька разів, була на УЗД та один раз у ЛОРа, завжди була задоволена, рекомендувала знайомим. Вирішила пройти гінеколога: огляд та УЗД. Скарг ніяких не було, просто для себе, бо давно не була у лікаря. Потрапила до Перехрест Оксани Володимирівни. Я дуже розчарована. Прийом жахливий, лікар не відповідає до ладу на жодне запитання, всі відповіді ухильні та неоднозначні, при цьому призначає аналізи та наступний прийом до себе. І це ще не все. Я до цього була у різних лікарів, і у платних, і у звичайних держлікарнях, ніколи ще не було такого болючого огляду. Я не знаю, що вона там робила, але живіт болить уже кілька годин. Склалося враження, що це некомпетентний лікар, у якого одразу в голові бізнес-план, як здерти більше грошей.
Юлія
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Першочерговим завданням кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнтові. Кожен лікар має право на свою професійну думку та рекомендує пацієнту найбільш підходящий варіант лікувально-діагностичної тактики відповідно до об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Пацієнт може погоджуватися чи ні з рекомендаціями лікаря. У клініці завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така потреба, кожен напрямок представлений кількома фахівцями. Безумовно, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом важливі. Ми розуміємо, що діагностичні процедури та маніпуляції з певних причин є малоприємними і є стресовими ситуаціями для пацієнтів. Суб'єктивні реакції на їх проведення є природними та індивідуальними. У будь-якому випадку вибачаємося за дискомфорт. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Олександр
Харків, 05.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неодноразово зверталася до забірного пункту на Палаці Спорту для проведення аналізів. Щоразу отримувала привітне та оперативне обслуговування. Завжди вчасно отримую результати і ще звертатимуся до цього кабінету за потреби.
Вікторія
Харків, 01.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що звернення до нашого медичного центру було для Вас комфортним та результативним. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Заборний пункт Палац Спорту - втретє здаю тест. Приємно бачити професіоналів, ввічливо і акуратно все. Бажаю успіхів, а Адміністрації якось відзначити, бажано премією.
Выталій Іванович
Харків, 30.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію Івановичу. Дякуємо за відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи медцентрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Палац Спорту
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі