Відгуки про відділення лабораторних аналізів у ОН Клінік Харків (м. Ботанічний сад) лабораторний пункт

Дуже уважні та дбайливі співробітники, все дуже швидко та чітко. Процедура пройшла безболісно, отримала потрібні поради. Звертатимемося, дякую!
Вікторія
Харків, 20.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за теплі слова на адресу працівників «ОН Клінік Харків». Нам важливо, щоб пацієнт відчував нашу турботу і увагу, починаючи з моменту приходу в медичний центр. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Раніше ходили лише у ON Clinic і не порушували наші традиції. Ввічливий персонал! Адміністратори працюють чудово. Завжди позитивні та уважні! Дякую вам за це. Обов'язково залишаємось тільки з вами. З прийдешніми святами!
Поліна
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Поліна. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Персонал дуже привітний, ввічливий, уважний. Усі процедури проводяться дуже акуратно та безболісно. Дякуємо всьому персоналу ON Clinic!
Ольга
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброий день, Ольго. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Наразі для всіх аналізів я вибираю ОН Клінік. Мені зручне розташування відділення. Щоразу, звертаючись до клініки, я залишаюся задоволеною. Хороше обслуговування, увага співробітників та швидкі та точні результати. Приємно приходити до невеликих та нових відділень ВІН Клінік. Ніколи не стояла тут у черзі. І завжди повертаюся до цієї клініки для проведення всіх аналізів для себе та своєї сім'ї.
Катерина
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу об'єктивну думку про роботу нашого медичного центру. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і лікувальному етапі. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди все чудово,дякую за знижки
Анна
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медцентру. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалася лабораторія, добрий привітний персонал, рекомендую
Каріна
Харків, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Каріна. Ми раді, що перебування у нашому медичному центрі було комфортним, а головне, Ви залишилися задоволеними результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась швидкість відповіді оператора call center. Дуже охайне приміщення. Ввічливий персонал.
Марина
Харків, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Комфорт на кожному етапі звернення до медичного центру – один з основних принципів нашої роботи. Дякуємо за відгук та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже втретє здаю аналізи у цьому пункті. Все відбувається швидко, професійно, практично безболісно. Приємна атмосфера та зручна система документообігу
Юлія
Харків, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Співробітники коректні та привітні. Дякую за роботу)))
Ольга
Харків, 15.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Щиро раді, що звернення до нашого медичного центру було комфортним для Вас. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все дуже сподобалося. Працівники клініки дуже привітні та водночас професійні. Дуже позитивний досвід. Спасибі.
Варвара
Харків, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Варваро. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю обслуговування. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку медсестрі Юлії, медсестрі Крістіні та адміністратору Дар'ї за професіоналізм у своїй справі та чуйне людське ставлення до пацієнтів. Надалі звертатимуся виключно в "ОН Клінік", і рекомендуватиму своїм знайомим, т.к. повністю задоволений якістю обслуговування та компетентністю співробітників.
Андрій
Харків, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Дякуємо, що знайшли можливість поділитись своїми враженнями про наш медичний центр. Ми надаємо максимально комфортні умови перебування у стінах нашого медичного закладу та прагнемо щодня підвищувати якість медичного обслуговування, у чому Ви змогли переконатись особисто. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала експрес-тест для визначення наявності вірусу Covid-19. Персонал ввічливий, обізнаний у своїй роботі. Окреме дякую медичній сестрі Кристині, яка взяла аналіз дуже професійно та безболісно. Дякую за лабораторію без черг.
Катерина
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви знайшли можливість поділитись своїми враженнями про перебування у стінах нашого медичного центру. Завжди раді допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Науки, 37

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Ботанічний сад
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 30 17 цiлодобово.
  • По мапі