Відгуки ОН Клінік Харків (м. Ботанічний сад) лабораторний пункт

Хочу залишити негативний відгук, сьогодні здавав кров, тепер великий синець на руці
Геннадій
Харків, 24.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Геннадію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зменшити ймовірність виникнення подібних ситуацій можливо за дотримання пацієнтом рекомендацій після процедури венепункції. За інформацією від медичного персоналу - процедура виконана стандартно, без особливостей. Якщо в подальшому виник дискомфорт, просимо вибачення. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вранці, 23.09.2021 при здачі аналізу уточнила термін його виконання. Сказали, буде готовий або в цей день ввечері або завтра. Прийшло завтра, результату немає. Подзвонила уточнити, сказали, що буде готовий 26.06.2021. Спеціально записалася до лікаря на 24.09.2021 і тепер йти на прийом, а результату немає! "Спасибі" велике, більше до вас не звернуся!
Олена
Харків, 24.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лабораторні дослідження мають певні терміни готовності в залежності від графіка постановок лабораторії і технологічних процесів. Відповідно, готовність кожного аналізу визначається в міру його виконання. Відправка результатів здійснюється в автоматичному режимі на електронну пошту, якщо пацієнт залишав у клініці свою електронну адресу. Заявлені регламентні терміни не порушені, результати були видані. Ми раді, що питання вичерпане і завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі! Дуже приємно обслужили Олександра і Вікторія :) Дуже швидко і тест антиген Вікторія робить акуратно. Дуже швидкий результат
Надіка
Харків, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіко. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почувалися комфортно, і пропонуємо якісний медичний сервіс і індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінне сучасне відділення, заходив, оскільки потрібно було зробити експрес-тест. Адміністратор Єлизавета допомогла швидко оформити заявку, тест зайняв 2 хвилини, результати були вже через 10 хвилин. Відділення працює відмінно, лікарі ввічливі та професіонали.
Олександр
Харків, 11.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Олександре. Спасибі, що поділилися своєю історією звернення в наш медичний центр. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавав ПЛР-тест як турист. Гарне обслуговування, ввічливий персонал, все на вищому рівні. Буду радити друзям і родичам. Спасибі.
Віктор Буревський
Харків, 02.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за Вашу довіру і вибір нашого медичного центру. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все було вчасно. Ввічливий персонал, чистота і немає черги та людей - це важливо в нинішній час
Ірина
Харків, 24.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірино. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медичному центрі. Дякуємо за відгук і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік