Відгуки ОН Клінік Харків (м. Ботанічний сад) лабораторний пункт

Все завжди чудово. Результати надходять вчасно. Персонал привітний. Зауважень немає :)
Анна
Харків, 23.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за відгук. Всім зичимо миру, добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, в суботу, здавала аналізи в цьому лабораторному пункті, не зрозуміла з оплатою. У вас на сайті прописано про зниження ціни на 15 відсотків з 14.02 до 14.03 на аналізи, а мені зробили лише на 7 відсотків, мотивуючи інформацією, яку мені показав реєстратор на своєму мобільному телефоні. Прошу пояснити як таки працює ця акція. спасибі
Елена
Харків, 20.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні Вам, що знайшли можливість поспілкуватися зі Службою контролю якості. Ми перевірили інформацію, щодо акційної пропозиції на сайті. Інформація вказана на рекламному банері коректно, деталі можна дізнатися натиснувши на банер. Більш розгорнута інформація була Вам надана телефоном. Завжди раді бачити Вас в стінах клініки на профілактичних оглядах. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Останнім часом для аналізу аналізів всією сім'єю користуємося ON Clinic. Дуже зручно, що є багато пунктів ON Clinic. І що мене найбільше підкупило - це можливість записатися онлайн будь-якої доби на будь-який зручний час. Також у кожному відділенні, в якому я була, дуже привітний персонал, завжди чисто, а в дитячому відділенні, крім приємного ставлення до нас і дитини, дуже гарний інтер'єр. Дитині було комфортно та не страшно. Дякую за сервіс!
Дарія
Харків, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'є. Дуже дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви оцінили приємний інтер'єр та роботу персоналу нашого медичного центру. Завжди раді допомогти у разі потреби Вам та Вашим близьким. Бажаємо міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочеться подякувати колективу "ОН Клінік" за професіоналізм, чуйність, увагу. Після такого прийому виникає бажання обслуговуватись саме в цьому центрі. Усім здоров'я, благополуччя та процвітання. З повагою, Олена.
Олена
Харків, 15.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо Вам за добрі слова на адресу нашого медичного центру. Ми раді, що Вам допомогли. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приємна дівчина, швидко і не боляче все зробила
Анастасія
Харків, 09.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо Вам за відгук. Приємно, що скориставшись послугами нашого медцентру, Ви залишилися задоволені професійною роботою персоналу. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважні та дбайливі співробітники, все дуже швидко та чітко. Процедура пройшла безболісно, отримала потрібні поради. Звертатимемося, дякую!
Вікторія
Харків, 20.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за теплі слова на адресу працівників «ОН Клінік Харків». Нам важливо, щоб пацієнт відчував нашу турботу і увагу, починаючи з моменту приходу в медичний центр. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Раніше ходили лише у ON Clinic і не порушували наші традиції. Ввічливий персонал! Адміністратори працюють чудово. Завжди позитивні та уважні! Дякую вам за це. Обов'язково залишаємось тільки з вами. З прийдешніми святами!
Поліна
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Поліна. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволеними якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Персонал дуже привітний, ввічливий, уважний. Усі процедури проводяться дуже акуратно та безболісно. Дякуємо всьому персоналу ON Clinic!
Ольга
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброий день, Ольго. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Наразі для всіх аналізів я вибираю ОН Клінік. Мені зручне розташування відділення. Щоразу, звертаючись до клініки, я залишаюся задоволеною. Хороше обслуговування, увага співробітників та швидкі та точні результати. Приємно приходити до невеликих та нових відділень ВІН Клінік. Ніколи не стояла тут у черзі. І завжди повертаюся до цієї клініки для проведення всіх аналізів для себе та своєї сім'ї.
Катерина
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу об'єктивну думку про роботу нашого медичного центру. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і лікувальному етапі. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди все чудово,дякую за знижки
Анна
Харків, 29.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медцентру. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалася лабораторія, добрий привітний персонал, рекомендую
Каріна
Харків, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Каріна. Ми раді, що перебування у нашому медичному центрі було комфортним, а головне, Ви залишилися задоволеними результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалась швидкість відповіді оператора call center. Дуже охайне приміщення. Ввічливий персонал.
Марина
Харків, 16.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Комфорт на кожному етапі звернення до медичного центру – один з основних принципів нашої роботи. Дякуємо за відгук та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Науки, 37

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Ботанічний сад - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі