Відгуки про лікарів-хірургів у Маріуполі

Дізналася про прекрасного хірурга за хорошими відгуками на просторах інтернету - Жмелюк Владислав Геннадійович. Швидко змогла записатися і потрапити на прийом. Дуже спокійний, уважний, знає свою роботу на всі 100%. Оглянув і відразу сказав, у чому проблема і швидкі шляхи її вирішення. Призначив правильне рішення, через кілька днів самопочуття набагато покращилося. Лікування пройшло швидко і безболісно. Обов'язково буду рекомендувати близьким за першої необхідності.
Олександра
Маріуполь, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Центри «ОН Клінік» оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає можливість проводити максимально точну діагностику і ефективне лікування. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не дай Бог звернутися в вашу клініку !!! Якщо навіть нитки не можуть підібрати для обличчя, і шов, як ніби швець працював.
Марія
Маріуполь, 25.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в клініці надання медичних послуг та проведення подібних маніпуляцій проводиться відповідно до вимог нормативної документації МОЗУ. Клініка забезпечена всім необхідним обладнанням та витратними матеріалами, які застосовуються відповідно до призначення, в тому числі і шовний матеріал. Якщо пацієнт отримує подальше спостереження поза клінікою, у лікаря немає можливості оцінити результат лікування. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Очікуємо від контрольному прийомі в клініці згідно попереднього запису. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відгук різко негативний! Звернулася з приводу видалення атероми на обличчі. Оперував Жмелюк Владислав Геннадійович. Видно не навчили його в Дніпропетровській академії, як правильно накладати лицьові шви. Мало того, що зашив грубо звичайним, а не косметичним швом, так ще нитками, що не підходять для лицьових швів. Видно цей розділ він теж прогуляв. Ви Владислав Геннадійович не тільки зганьбили свою клініку а й зіпсували мені обличчя. Коли знімала шви, лікар прийшла в жах і не могла повірити, що так шиють в приватній клініці. Не рекомендую вашу клініку нікому, у вас працюють такі дилетанти, як ЖМЕЛЮК!
Ангеліна
Маріуполь, 24.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ангеліна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в клініці надання медичних послуг та проведення подібних маніпуляцій проводиться відповідно до вимог нормативної документації МОЗУ. Клініка забезпечена всім необхідним обладнанням та витратними матеріалами, які застосовуються відповідно до призначення, в тому числі і шовний матеріал. Якщо пацієнт отримує подальше спостереження поза клінікою, у лікаря немає можливості оцінити результат лікування. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Очікуємо на контрольному прийомі в клініці згідно попереднього запису. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я відвідала доктора Мартіросова І.С. в On Clinic м Маріуполя. Про клініку дізналася з соц. мереж. Доктором мені була зроблена операція з видалення атероми на голові. Операція пройшла безболісно. Через 10 днів зняли шви і теж безболісно. У клініці ДУЖЕ важливий і уважний персонал. Результатом операції задоволена. Особлива подяка доктору Мартіросова І.С. і медсестрі Щербакової Олені. Клініку можу порадити всім, якщо в цьому є необхідність. Спасибі.
Олена
Маріуполь, 20.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру і фахівця. Раді, що в особі лікаря Мартіросова Ігоря Сергійовича Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру і допоміг у вирішенні проблеми, що викликала занепокоєння. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку (дізнався з соц. Мережі) до хірурга Мартіросова І.С. для видалення доброякісного новоутворення на обличчі. Процедура проводилася апаратом Сургитрон без болісно і дуже швидко. Відвідуванням клініки задоволений і при необхідності буду звертатися.
Роман
Маріуполь, 22.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Роман. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Мартіросова Ігоря Сергійовича виправдав надану Вами довіру і під його наглядом Ви змогли вирішити проблему, що викликала занепокоєння. Фахівці «ОН Клінік» застосовують сучасні малоінвазивні методики: видалення новоутворень шкіри проводиться за допомогою радіохвильового методу. Процедура проходить швидко, безболісно, ​​максимально комфортно і дає бездоганний косметичний ефект. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати всьому персоналу медичного центру ОН Клінік Маріуполь. Тут працюють небайдужі чуйні люди, небайдужі до Ваших проблем, тут немає формального звернення до пацієнтів, весь персонал, починаючи з рецепшіна ввічливий і професійний. Особливо хочу подякувати лікарю-хірургу Мартіросову Ігорю Сергійовичу і медсестричці за професіоналізм і увагу, ви прекрасні люди. Спасибі, медцентр, ОН Клінік Маріуполь.
Ірина
Маріуполь, 01.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякуємо за відгук і добрі слова. Мартіросов Ігор Сергійович досвідчений лікар, досконало володіє малоінвазійними методиками, які допомагають вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Більше 20 років мене турбувала атерома на потилиці. Мені порекомендували ОН Клінік, я записалася до хірурга Мартіросова Ігоря Сергійовича. Видалили атерому, швидко і безболісно. Дуже задоволена ставленням і лікаря і медсестри і всього персоналу. Бажаю всім співробітникам завжди гарного настрою, і щоб ваша робота приносила задоволення.
Інна
Маріуполь, 13.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інна. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Мартіросов Ігор Сергійович досвідчений лікар, досконало володіє сучасними методиками, які допомагають вирішити неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, усім працівникам лікарні Оnclinic в м. Маріуполь. Хочу подякувати медичному персоналу та особисто лікарю -хирургу Войкобойнікову Сергію, за чуйне ставлення та оперативність в наданні термінових послуг. Я військовослужбовець, і часу на стояння в чергах та на попередній запис у мене немає. Вдячний персоналу за розуміння і оперативність в наданні допомоги. Спасибі, вам та бажаю успіхів!
Антон
Маріуполь, 13.12.2016 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антон Дмитрович! Дякуємо Вам за теплі слова на адресу нашої Клініки та лікаря Воскобойнікова С.В. Вся команда "ОН Клінік Маріуполь" працює над тим, щоб кожен візит кожного пацієнта був максимально комфортним для нього. Ми використовуємо індивідуальний підхід діагностики та лікування з урахуванням можливостей та побажань кожного пацієнта. Будемо раді бачити Вас на профілактичних оглядах!
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі