Відгуки про лікарів-гінекологів у Маріуполі

Вилікувала геморой за допомогою рекомендацій Воскобойнікова С.В., а після пологів перевіряла стан матки у Майко С.В, здавала аналізи, дуже сподобалося звернення лікарів, дізналася багато корисного, спокійно вирішила проблеми, навіть дізналася те, що сама б не зрозуміла, та могло б бути дуже погано зі здоров'ям, якби вчасно не схаменулась. Не можна економити на собі, здоров'я на першому місці, немає нічого ціннішого за здорове життя. Спасибі "ОН Клінік" за зміни мого життя на краще!
Олександра
Маріуполь, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування у стінах нашого медичного центру пройшло для Вас у позитивній атмосфері та залишило лише позитивні враження. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити тут величезну подяку Наталі Геннадіївні Пузако. Спостерігаюсь у Н.Г. з 2018р. Звернулася до клініки з бажанням стати мамою. Три роки боротьби (гормональна терапія, лікування чоловіка, лікування різних інфекцій, кіста яєчника) і настав цей чудовий день! Я побачила заповітні дві смужки на тесті. Можу сказати, що Н.Г. весь цей час мене підтримувала, навіть у моменти, коли мені здавалося, що нічого в нас не вийде, вона налаштовувала на позитив та подальшу боротьбу за мого малюка! 24/7 Наталія Геннадіївна була на зв'язку! Тому, дівчата, не впадайте у відчай! Якщо ви перебуваєте на лікуванні у Н.Г. - Ви в надійних руках! Хто планує вагітність – Н.Г. зробить усе, що може! Вона дуже компетентний фахівець! Всім рекомендую!!!
Юлія
Маріуполь, 30.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за розгорнутий відгук. Хочемо відзначити, що передові методики, які застосовуються у нашому медичному центрі, у поєднанні з клінічним досвідом Пузако Тетяни Геннадіївни, дають відмінний результат. Нам приємно, що ви отримали бажаний результат від лікування. Бажаємо Вам міцного здоров'я та завжди готові надати допомогу у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря Добриніну Тетяну Андріївну з приводу вагітності. Залишилась дуже задоволена прийомом. Доктор дуже уважна, вміє слухати та заспокоювати :) Візитом залишилась задоволена. Все пройшло на вищому рівні. Обов'язково буду радити клініку та лікаря. Дякую!
Марина
Маріуполь, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за добрі слова. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гінеколога Добриніної Тетяни Андріївни, доктор дуже уважна і грамотна. На прийомі дуже комфортно.
Діана
Маріуполь, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Лікар Добриніна Т.А. уважно ставиться до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися особисто. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гінеколога Добриніної Тетяни Андріївни для профілактичного огляду. Доктор була дуже уважна, прийом проходив в комфортній обстановці, лікар свої призначення пояснив у доступній формі. В цілому прийом був хороший, в майбутньому буду звертатися і радити друзям.
Анжеліка
Маріуполь, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Майко Світлана В'ячеславівна дуже чуйний і турботливий до своїх пацієнтів професіонал. Працює дуже зібрано, по роками відточуваних алгоритмах. Намагається враховувати те, що кожен пацієнт індивідуальний і по можливості коригувати терапію під конкретну людину.
Карина
Маріуполь, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про нашого фахівця. Ми раді, що в особі Майко Світлани В'ячеславівни Ви знайшли лікаря, якій можете довірити своє здоров'я. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже добре. Персонал і лікарі дуже уважні.
Неля
Маріуполь, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Нелю. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку лікарю-гінекологу Пузако Наталії Геннадіївні, професіоналу своєї справи, з яким комфортно спілкуватися. Доктор чітко і швидко поставила діагноз, призначила необхідні аналізи і лікування. Спасибі Вам величезне за розуміння, терпіння, правильне лікування.
Валентина
Маріуполь, 28.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Лікар Пузако Н.Г. кваліфікований і досвідчений фахівець у своїй області, яка піклується про пацієнтів. Раді знати, що звернення в наш медичний центр було комфортним і результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гінеколога Радченко Н. М., дуже задоволена кваліфікацією і рівнем знань Наталії. Рекомендую звертатися по допомогу до даного лікаря.
Юлія
Маріуполь, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Ми раді, що Ви задоволені результатом візиту до нашого фахівця і якістю медичної допомоги. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря Радченко Н. М. з приводу лікування шийки матки. Дуже уважна, добра, компетентна. Проходжу лікування, зайвого не призначали. Всім рекомендую цього доктора.
Вікторія
Маріуполь, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за відгук. Згідні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гінеколога Майко Світлани В'ячеславівни з МФА, доктор провела прийом, УЗД, все детально розповіді про цю процедуру. Доктор дуже уважна, мені сподобалася обстановка, було дуже комфортно, на даний момент відчуваю себе добре, надалі буду звертатися тільки до Світлани В'ячеславівни і рекомендую всім.
Альона
Маріуполь, 13.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Дякуємо за відгук. Згідні з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі лікаря Пузако Н. Г. Спеціаліст - просто розумничка! Професіонал у своєму покликанні: ГИНЕКОЛОГ з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ !!! Дякую ВАМ велике за терпіння, розуміння, увагу і правильне лікування наших жіночих проблем !!!
Ольга
Маріуполь, 24.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наш медичний центр. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік