Відгуки про відділення лабораторних аналізів у ОН Клінік Харків (Комунальний ринок) лабораторний пункт

У лабораторії на Героїв Сталінграда здавала експрес-тест на Ковід. Попередньо мала запис. Прийняли швидко, працівники були дуже чемні. Дуже рада, що відкрили лабораторію поруч із моїм місцем проживання. Дякую.
Тетяна
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Одним із головних принципів роботи наших медичних центрів є комфорт пацієнтів на кожному етапі. Будемо раді допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
26..12.2021 я вперше відвідала ЗП Комунальний ринок. Я отримала максимально велику інформацію від співробітниці Вікторії та медсестри Олени. Професіоналізм на високому рівні! Велике дякую. Вітаю всіх співробітників ON Clinic та бажаю всім здоров'я та величезного щастя!!
Алла
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за Ваш відгук. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я задоволена наданим мені обслуговуванням: кожне звернення до будь-якого з центрів "ОН Клінік" було для мене приємним досвідом завдяки ввічливості та оперативності співробітників, швидкості обслуговування та чіткості результатів. Я однозначно рекомендую цю мережу медичних закладів моїм знайомим.
Олена
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг – першочергове завдання нашої Мережі. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за приємний персонал, за те, що розширюєте вашу мережу. Я рада, що тепер ОН Клінік є біля мого будинку.
Ганна
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги. Для цього створено всі умови. Дякую за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслужили швидко, черги немає, раді новому відділенню дуже!
Антоніна
Харків, 27.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування у медичному центрі. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування найкраще у місті Харків! Персонал дуже привітний. Спасибі вам!!! З наступаючим НГ! =)
Віталій
Харків, 21.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Дякую за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналізи у лабораторному пункті ОН Клінік (вул. Героїв Сталінграду, 136-Л). Дуже привітний і дружній персонал, турботливе ставлення. Підбадьорили мене, все чітко і доступно пояснили, вправно виконали всі маніпуляції. Побачивши, що в мене не дуже добре самопочуття, адміністратор за власною ініціативою зробив для мене чай. Дуже дякую всьому колективу за уважність і піклування! P.S. Ціни на аналізи не вищі за інші лабораторії, плюс зробили знижку на деякі аналізи у зв'язку з акцією. У підсумку, витратила відчутно менше, ніж планувала.
Наталія
Харків, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та добрі слова. Раді, що звернення до медичного центру було для Вас комфортним та результативним. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, що надаються нашими медцентрами. Нам приємно, що Ви задоволені рівнем сервісу та медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі медсестрі забору крові за професіоналізм. Кров взяла абсолютно без болю, хоча вени у мене тонкі. Дуже приємна медсестра, настроїла на позитивний лад. І велике спасибі адміністратору за швидку та якісну роботу. Клініка світла, чиста, приємно тут. Велике спасибі!
Катерина
Харків, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого медичного центру та персоналу. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Була сьогодні у лабораторії ОН Клінік за адресою Комунальний ринок, здавала аналізи! Дуже подобається обслуговування у цій клініці загалом. Усі лікарі та лаборанти дуже приємні, привітні, дуже подобається обслуговування, т.к. є, із чим порівняти! Дякую вам велике, лікуюсь тільки у вас, і все дуже подобається! P.S. Дуже подобається, що тепер є лабораторія поряд із будинком =) Успіхів вам і більше вдячних клієнтів =)
Юлія
Харків, 07.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитися своєю історією звернення до нашого медичного центру. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди раді допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую ввічливому персоналу і кваліфікованим спеціалістам. Користуюсь послугами клініки понад два роки, завжди була задоволена. Особиста подяка Самофаловій Олені.
Надія
Харків, 02.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги у комфортній атмосфері. Завжди раді допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Сталінграда 136-Л, літ. Д-1 (зупинка тролейбуса)

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Комунальний ринок
Приймаємо: Пн - Нд: 7:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 30 17 цiлодобово.
  • По мапі