Відгуки ОН Клінік Харків (Комунальний ринок) лабораторний пункт

Дякую молодим медсестрам за гарне ставлення до мене. Обслужили на найвищому рівні. Спокійно, без поспіху, з посмішкою. Мені навіть допомогли одягнути бахіли, посадили в крісло. Дуже душевні дівчата, особливо адміністратор Єлизавета. Спасибі!
Надія Іванівна
Харків, 18.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє Іванівно. Дякуємо за зворотний зв'язок, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого медичного центру. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую співробітникам клініки за уважне, доброзичливе ставлення до пацієнта, тобто. до мене. А ще за оперативне дослідження крові та видачу результату. Успіхів вам у роботі.
Людмила
Харків, 15.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Вдячні Вам за відгук. Дуже раді, що Ви обрали саме наш медичний центр та залишилися задоволені роботою персоналу. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В "ОН Клінік" завжди вітальний та чуйний персонал. Адміністратори володіють всією необхідною інформацією і завжди допоможуть вирішити питання. Лаборанти та лікарі - кваліфіковані фахівці, при потребі все пояснюють доступною "не лікарською" мовою, що дуже полегшує процес лікування. Комфортні, обладнані та всередині гарні медичні центри з всіма зручностями.
Лада
Харків, 31.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ладо. Дякуємо за щирий відгук про роботу нашого медичного центру. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Для цього створено всі умови як на діагностичному, так і лікувальному етапі. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
По-перше, хочу відмітити чистоту та європейський рівень обстановки та обслуговування. Дуже поважно та уважно. Проходила КТ, робила аналізи, була на прийомі у терапевта. При сдачі аналізів дуже боюся крові та непритомнію, та в поліклініці вічно гавкають, а тут кваліфікована медсестра балакала постійно зі мною та з першого разу попала в вену. Вийшла з кабінету перший раз із нерозковиранною рукою. Терапевт дуже уважно та ретельно слухала, та дуже доступно та терпіливо все пояснила. Дякую за вашу роботу.
Олена
Харків, 25.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за відгук та високу оцінку адміністративної та лікувально-діагностичної роботи спеціалістів "ОН Клінік Харків". Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медцентрі, можливість отримати максимальний перелік медичних послуг у межах одного медичного закладу. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
У лабораторії на Героїв Сталінграда здавала експрес-тест на Ковід. Попередньо мала запис. Прийняли швидко, працівники були дуже чемні. Дуже рада, що відкрили лабораторію поруч із моїм місцем проживання. Дякую.
Тетяна
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Одним із головних принципів роботи наших медичних центрів є комфорт пацієнтів на кожному етапі. Будемо раді допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про доктора Павленко Надію Станіславівну. Мій батько-онкохворий пацієнт, який потребує постійного обстеження багатьма лікарями. У нього рак легенів з метастазами у головний мозок. При підготовці на чергову хіміотерапію, у батька почався сильний кашель, у хіміотерапії черговій відмовили і відправили на рентген легенів, на рентгені побачили запалення в Померках, після цього з цим рентгеном ми вирушили до поліклініки за місцем проживання до терапевта, який стверджував, що це запалення неясного генезу і виписав напрям у стаціонар. До стаціонару ми відмовилися їхати, і я почала обдзвонювати всі приватні клініки, які змогли б надати допомогу та підготувати до хімії онкохворого, майже всі нам відмовили, мотивуючи тим, що пацієнт важкий і брати на себе відповідальність за його лікування ніхто не захоче, бо йому підходять не всі препарати. Зателефонувавши в ОН Клінік, я очікувала на чергову відмову, але спілкуючись з консультантом тривалий час, вони сказали, що є один лікар, який зможе Вам допомогти... Ми поїхали, і не помилилися... Надія Станіславівна на рентрегі виявила, що це не запалення, а кт трохи згодом лише підтвердило її слова. Вона призначила препарати, і батькові стало краще, і він потрапив на хімію ... тепер щоразу як батько починає скаржитися на щось, ми відразу до цього лікаря, і вона допомагає. Хочу висловити величезну подяку ... чудовий лікар і хороший фахівець, відповідає на всі питання ... підбирає препарати, які допоможуть моєму батькові і які йому можна...
Тетяна
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за довіру та вибір "ОН Клінік Харків". Ми раді, що звернення до нашого медичного центру було інформативним та результативним для пацієнта. Нам дуже приємно, що у особі нашого лікаря Павленко Н.С. Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити здоров'я пацієнта. Гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику та лікування за допомогою сучасних методик. Для нас важливо, що Ви задоволені рівнем надання медичних послуг у нашій медустанові, ми прагнемо, щоб усі наші пацієнти почувалися максимально комфортно. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
26..12.2021 я вперше відвідала ЗП Комунальний ринок. Я отримала максимально велику інформацію від співробітниці Вікторії та медсестри Олени. Професіоналізм на високому рівні! Велике дякую. Вітаю всіх співробітників ON Clinic та бажаю всім здоров'я та величезного щастя!!
Алла
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за Ваш відгук. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Будемо раді допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я задоволена наданим мені обслуговуванням: кожне звернення до будь-якого з центрів "ОН Клінік" було для мене приємним досвідом завдяки ввічливості та оперативності співробітників, швидкості обслуговування та чіткості результатів. Я однозначно рекомендую цю мережу медичних закладів моїм знайомим.
Олена
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг – першочергове завдання нашої Мережі. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за приємний персонал, за те, що розширюєте вашу мережу. Я рада, що тепер ОН Клінік є біля мого будинку.
Ганна
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги. Для цього створено всі умови. Дякую за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслужили швидко, черги немає, раді новому відділенню дуже!
Антоніна
Харків, 27.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування у медичному центрі. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обслуговування найкраще у місті Харків! Персонал дуже привітний. Спасибі вам!!! З наступаючим НГ! =)
Віталій
Харків, 21.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Дякую за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавала аналізи у лабораторному пункті ОН Клінік (вул. Героїв Сталінграду, 136-Л). Дуже привітний і дружній персонал, турботливе ставлення. Підбадьорили мене, все чітко і доступно пояснили, вправно виконали всі маніпуляції. Побачивши, що в мене не дуже добре самопочуття, адміністратор за власною ініціативою зробив для мене чай. Дуже дякую всьому колективу за уважність і піклування! P.S. Ціни на аналізи не вищі за інші лабораторії, плюс зробили знижку на деякі аналізи у зв'язку з акцією. У підсумку, витратила відчутно менше, ніж планувала.
Наталія
Харків, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та добрі слова. Раді, що звернення до медичного центру було для Вас комфортним та результативним. Ми постійно вдосконалюємо якість послуг, що надаються нашими медцентрами. Нам приємно, що Ви задоволені рівнем сервісу та медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Сталінграда 136-Л, літ. Д-1 (зупинка тролейбуса)

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Комунальний ринок - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі