Відгуки про лікарів-пульмонологiв у Харків (м. Палац Спорту)

Величезне спасибі пульмонологу Сергієнко Наталії Леонідівні! Вона не тільки хороший лікар, а й світла, дуже терпляча людина. Доброзичливо відповідала на всі питання (а їх у мене було чимало - оглядали мою 77-річну маму), не було навіть тіні будь-якого невдоволення. Швидко (і дуже якісно, як потім підтвердилося) поставила діагноз. Виписала найоптимальніші (але аж ніяк не найдорожчі) ліки. Наталіє Леонідівно, ми дуже раді, що довелося поспілкуватися саме з Вами!
Ігор
Харків, 03.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ігор. Спасибі, що виявили довіру і звернулися за медичною допомогою в нашу клініку. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Сергієнко Н.Л. виправдав Вашу довіру. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали - є запорукою високих показників ефективності лікувально діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Низький уклін і величезне спасибі! Не один раз зверталися!
Христина
Харків, 30.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Христино. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Семеренко А.І. виправдав Вашу довіру. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Наталя Леонідівна дуже грамотний фахівець. Ніколи не призначатиме нічого зайвого і намагається підібрати саме якісне і щадне лікування для організму. А найголовніше, що вона завжди все зрозумілою мовою розповість і заспокоїть. Побільше б таких лікарів.
Анна
Харків, 23.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Раді, що в особі фахівця Сергієнко Н.Л. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вперше я познайомилася з Наталею Леонідівною ще роки 3 тому (в іншій лікарні), коли не проходив пару місяців задушливий кашель, особливо вночі. Після того як я побувала на прийомі у цього доктора, після обстеження мені поставили діагноз - астма. Але після правильного лікування і підтримувальної терапії я таких нападів більше не маю. Прекрасна, уважна, спокійна лікарка, яка чує пацієнтів. Побільше б таких лікарів. Спасибі Вам, Наталю Леонідівно, за работу!!!
Анна
Харків, 09.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого лікаря Сергієнко Н.Л. Фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливе і не серйозне ставлення до клієнтів! Записав батька 06.11 на онлайн консультацію з пульмонологом на 09.11 на 11:00 так як лежить удома з пневмонією і живе в області, та й кт робили в он клінік ... але о 11:00 так ніхто і не подзвонив. Природно 06.11 гроші за прийом були перераховані і квитанція відправлена! Але через пів години набрав на кол центр, дівчинка зв'язалася з лікарем, лікар зателефонував батькам і сказала почекати, так як зайнята з пацієнтом (природно о 11:30 вже черга наступного), після години дзвінка так і не послідувало .... просто немає слів ... гроші здерли відразу ж, а ось послуги якісно надавати не навчилися
Вадим
Харків, 09.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вадим. Для нас важливий зворотний зв'язок від реальних пацієнтів клініки, в даному випадку таким ви не є. Хочемо зазначити, що наша клініка, як і багато медичних установ, працює в непростих умовах пандемії. При цьому ми намагаємося надавати якісні послуги в комфортних умовах, але виключити в повній мірі виникнення непередбачених обставин в медицині неможливо. Ми отримали особисту думку пацієнта - якістю лікарської консультації задоволений. Всього доброго, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити слова подяки лікаря пульмонологу Сергієнко Наталії Леонідівні за те, що повернула мене до життя. До неї на прийом потрапила у важкому стані після тривалого самолікування (про що дуже шкодую). Протягом семи днів трималася висока температура до 39. У напівживому стані мене привезли в Он клінік на Московському проспекті. Сергієнко Н. Л. докладно опитала і уважно оглянула мене, поставила правильний діагноз - двостороннє запалення легенів. Були надані рекомендації та призначено лікування, яке я почала в терміновому порядку після прийому лікаря. Через 15 хвилин мені проводили маніпуляцію, крапельницю з антибіотиком. На наступний день діагноз був підтверджений на комп'ютерній томографії. Після першої процедури мені стало набагато легше. Протягом 10 днів я приходила на маніпуляції і виконувала всі рекомендації лікаря, що допомогло мені відновитися. Хочу відзначити високий рівень кваліфікації Сергієнко Наталії Леонідівни і її чуйне ставлення до пацієнтів. Тільки зіткнувшись з проблемою, починаєш цінувати великий внесок лікарів в наше життя !!! амб. карта 165539
Коваленко О.А.
Харків, 13.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо, що поділилися своєю позитивною історією звернення в наш медичний центр. Дякую Вам за добрі слова і високу оцінку роботи нашої клініки і фахівців. Раді, що в особі лікаря Сергієнко Наталії Леонідівни Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру і допоміг у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Комфорт пацієнта на кожному етапі перебування в стінах клініки - один з головних принципів роботи медцентрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікаря-пульмонолога Сергієнко Наталії Леонідівні. Після уважного і ретельного обстеження було призначено лікування, яке дало позитивний результат вже на наступний день. Приємний у спілкуванні доктор і справжній професіонал. Щире вам дякую!
Буковская Інна Юріївна
Харків, 24.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інна Юріївна. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ради, що в особі лікаря Сергієнко Наталії Леонідівни Ви знайшли кваліфікованого фахівця своєї справи, який виправдав надану Вами довіру. Для кожного пацієнта фахівці «ОН Клінік» підбирають індивідуальні та комфортні програми лікування і дають рекомендації з урахуванням всіх діагностичних показників, що значно підвищує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік