Відгуки про лікарів-терапевтів у Харків (м. 23 Серпня) лабораторний пункт

Захворіли на КОВІД. Попередньо здавши ПЛР, звернулися в ОН Клінік за допомогою. До нас направили терапевта Ткаченко Марину Олександрівну. Приїхав лікар вчасно, оглянула і мене, і дружину, призначила всі необхідні аналізи, за результатами яких і було складено ефективний план лікування. Надалі продовжили спостерігатися у неї. В роботі доктора все повністю влаштувало, всім залишилися задоволені. Рекомендуємо
Артем
Харків, 02.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Артеме. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
З чоловіком запідозрили у себе Ковід. Здали аналізи і він підтвердився. Щоб не заражати оточення, викликали з ОН Клінік лікаря додому. В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ до нас приїхала Марина Олександрівна. Оглянула нас, послухала і направила чоловіка на КТ, тому що почула пневмонію, що і підтвердилося. Далі вела наше лікування. Призначила тільки потрібні препарати. І дуже за нас переживала, що було по-людськи приємно :) Як підсумок, вилікувалися з чоловіком успішно) Спасибі велике за правильне лікування і за людське спілкування)
Тетяна
Харків, 02.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт і сучасний підхід до лікування - основні принципи роботи медцентрів нашої Мережі. Для цього створені всі умови як на діагностичному, так і на лікувальному етапах. Щиро раді, що лікування під контролем нашого фахівця було ефективним, і Ви задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, все на висоті, як завжди. Мені подобається ваш рівень сервісу. І професіоналізму!
Олена
Харків, 25.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Комфорт пацієнтів - один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі Ткаченко Марині Олександрівні за турботу, небайдуже ставлення до своєї справи і професіоналізм. ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ. Лікар молода і приємна. Ставитися до пацієнтів і своєї роботи дуже добре. Викликала мамі (77 років). Мама, напевно, як всі люди похилого віку вважає, що лікарі не приділяють належної їм уваги. А цей Лікар (так, з великої літери) зробив все, щоб моя мама "перемогла" коронавірус. Бажаю чудовому доктору здоров'я, подальших професійних успіхів. Побільше таких лікарів.
Наталія
Харків, 04.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за розгорнутий відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ткаченко Марини Олександрівни Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я пацієнта. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікарем. Рівень довіри і психологічний комфорт під час лікування є важливими факторами в швидкому досягненні позитивного результату. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у терапевта Ткаченко Марини Олександрівни. Величезна подяка за професіоналізм, дуже хочеться, щоб таких лікарів було більше, а краще, щоб всі такими були. Клініка, вам дякую за сервіс. Я ваш клієнт назавжди і всім рекомендуватиму. Прошу, не здавайте свої позиції і процвітання.
Маликова Оксана
Харків, 18.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт на кожному етапі і професіоналізм лікарів - один з найважливіших стандартів роботи медцентрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти Вам у рамках нашої спеціалізації. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довелось потрапити до терапевта Ткаченко Марини з симптомами і попереднім діагнозом коронавірус. Вислухала, обговорили. Призначила лікування. Препарати підійшли. Видужання не затягнулося. В цілому дуже задоволений. Дай Бог Марині Олександрівні сил, терпіння і всього найкращого.
Федір
Харків, 05.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Федоре. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Раді, що Ви задоволені рівнем надання медичних послуг в клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік