«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки про лікарів-лабораторних аналізах у Дніпрі

Адміністратор Олена не знає, як працювати зі страховою компанією, хвилин 15 з'ясовувала. У підсумку, так і не з'ясувала, чи можна отримати акт виконаних робіт на пошту. Що здивувало найбільше, коли попросили акт, вона ненавісно закотила очі. Якось сервіс не дуже.
Олександр
Дніпро, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі процеси в медичному центрі проходять за затвердженими стандартами. Для коректної обробки будь-якого запиту пацієнта персонал має право уточнювати інформацію з метою надання пацієнту необхідної інформації. Якщо візит доставив Вам дискомфорт, просимо вибачення. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Адміністратори не знають інформації. Чекали 10 хвилин, поки вони дізнаються.
Альона
Дніпро, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі процеси в медичному центрі проходять по затвердженим стандартам. Для коректної обробки будь-якого запиту пацієнта персонал має право уточнювати інформацію з метою надання пацієнту необхідної інформації. Якщо візит доставив Вам дискомфорт, просимо вибачення. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ендокринолог клініки на прийомі призначила аналізи і порекомендувала здавати в клініці. Прийшло 2 місяці, я звернулася в реєстратуру клініки, щоб подивилися, які аналізи призначені і записатися на них. У підсумку рахунок на 920 грн (Віт Д, феритин, ТТГ, АТПО, ОАК). Записалася на прийом до лікаря, прийшла, вона каже: "це не моє призначення, я тобі за цими аналізами нічого не можу сказати". За підсумком з'ясувалося, що в призначенні було 3 аналізу ВСЬОГО!!!!! І на менше суму!!!! В результаті консультація 380 грн і 920 грн аналізи (НЕ ПОТРІБНІ МЕНІ) і неінформативна консультація!!!!!!!!!!
Ольга
Дніпро, 15.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта і ми завжди можемо предметно розібратися в суті кожної ситуації. Якщо є технічні недоліки з нашого боку - готові нести відповідальність. Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася, при цьому хочемо відзначити, що спектр додаткового обстеження був з числа призначених лікарем раніше. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Треба було терміново здати ПЦР, все в телефонному режимі розповіли, записали, дуже зручно і швидко, також спасибі велике дівчинці на ресепшені за допомогу!
Олександра
Дніпро, 20.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Раді, що Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
1. Зручна реєстрація 2. Зрозумілий супровід обстеження 3. Обстеження проведено своєчасно, без затримок 4. Зручне отримання результатів обстеження. 5. Ввічливий персонал 6. Відповідність ціна=якість
Ирина, Вадим
Дніпро, 24.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за високу оцінку роботи нашої клініки та персоналу. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дурниця. Результати аналізів вчасно не прийшли. За зверненням про виправлення помилки питання так і не було вирішено. Доставили масу незручностей. Не звертайтесь в цю клініку вони обманщики
Дар'я
Дніпро, 05.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дар'я. Хочемо зазначити, що різні лабораторні дослідження мають певні терміни готовності в залежності від графіка постановок лабораторії та технологічних процесів. Відповідно, готовність кожного аналізу визначається в міру його виконання, заявлені регламентні терміни не порушені, результати видані. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік