Відгуки ОН Клінік Дніпро

Хочу залішіті свій відгук після візіту у клініку до гінеколога Шарлай І. І. Лікар провела огляд і встановіла діагноз фоллікулярна кіста. Без УЗД, руками відчула, прописала купу ліків. Наступного дня я пішла в іншу клініку де зробіла УЗД, ніякої кісті немає. У мене є всі докази некомпетентності цієї лікарки. Не рекомендую ходити до неї! Бережіть себе!
Інна
Дніпро, 23.09.2022
Оцінка:
Хочу висловити величезну подяку докторові Руфановій Ганні Анатоліївні, Людині з великої літери та чудовому фахівцю! Анна Анатоліївна витягла мене в буквальному значенні цього слова з великої халепи. 23.02.22 в Харкові в мене була планова операція з видалення геморою, але у зв'язку з наступними подіями мене евакуювали до родичів у РБ, де мені довелося відновлюватися після операції та лікувати ускладнення, що виникли після неї. Там мені знову провели 2 операції і сказали, що проблема зникла. Повернувшись в Дніпро, проблема виникла з новою силою (хр. анальна тріщина). Волею випадку я потрапила на прийом повністю не вірячи, що це пекло колись закінчиться! Анна Анатоліївна підібрала мені схему лікування, попередивши, що лікування буде не швидким, але результат буде відмінним. Крім того, Анна Анатоліївна, відмінний психотерапевт на всьому шляху лікування підтримувала мене і вселяла надію. І ось цей день настав !!! Сьогодні на прийомі лікар мені сказала, що цей жах позаду !!! Велике вам спасибі за все, Анна Анатоліївна!!!! Звертайтеся до такого чудового лікаря!!!!номер картки793477
Остапенко Лариса
Дніпро, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Ларисо, доброго дня. Дякуємо Вам за щирий та змістовний відгук про історію звернення до лікаря. Ми радіємо, що Анна Анатоліївна змогла допомогти Вам позбутися неприємної проблеми зі здоров'ям. Безумовно, встановлення довірливих відносин з лікарем та відповідальне виконання пацієнтом всіх лікарських призначень дають змогу пришвидшити бажаний результат лікування. Міцного Вам здоров'я, будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Руфанова Анна Анатоліївна - просто чудова. Щиро вдячна за її делікатний підхід у лікуванні, турботливе ставлення до пацієнта та незмінно позитивний настрій!
Олена 842970
Дніпро, 21.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Безперечно, кожному лікарю приємно отримувати теплий відгук за результатами своєї роботи. Дякуємо Вам, також бажаємо гарного настрою та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго вечора!) Дякую лікарю Лутицькій Лідії Ігорівні за діагностику та комплексний підхід. Вона запитала мене про всі важливі моменти, які могли прямо чи опосередковано вплинути на випадання волосся. Дуже професійний підхід. Коли отримаю всі аналізи та закінчу лікування, зможу докладніше розповісти про результати. А поки дякую за уважне ставлення та корисні рекомендації.
Оксана
Дніпро, 15.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю думкою про візит до лікаря. Сподіваємось, що подальші візити будуть також комфортними та інформативними, а лікування результативним. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здрастуйте!) Дуже задоволена своїм походом до лікаря Шарлай Ірини Ігорівни. Вона тактовна та уважна. Зараз ще чекаю на результати всіх аналізів і тільки починаю лікування. Але мені сподобався професійний підхід та ставлення. Дякую:)
Оксана
Дніпро, 15.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова лікарю Ірині Ігорівні. Бажаємо найскорішого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила операцію і лікувалася у Руфанової АА. Коли я почала (через декілька років після операції) розуміти, що в мене рецидив, знов звернулася до лікаря (до Руфанової). Мені знов були призначені оці цікаві мазі (13,15 та 20), було сказано, що внутрішньо все ок. Як, думаю, вона це зрозуміла, що там ок, бо огляду внутрішньо не було. Мазі коштують 3500 грн. на 2 тижня. Коли я дізналася, що це за мазі і який їх склад (яка ж я була дурепа, що не прочитала в інтернеті раніше) я прозріла. Анна Анатоліївна, щоб вам все життя лікуватися тільки цими мазями. А клініка загнеться, бо це не шахрайство навіть, це злочин, бо стосується здоров‘я і життя людей.
Тетяна
Дніпро, 13.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для продовження предметного розбору ситуації очікуємо альтернативний медичний документ. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороші працівники, хороші лікарі.
Andriana
Дніпро, 13.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за добрі слова на адресу нашої клініки та спеціалістів. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доктор Асляєв, видаляючи бородавку на стопі, не відправив на гістологію, це був контагіозний молюск, а не бородавка. Залишив рубець, з яким не знав, що робити, благо медсестра підказала, що його треба прорізати, щоб виходив ексудат. Він зробив мене інвалідом. Не раджу цього лікаря нікому, за таке треба судити.
Людмила
Дніпро, 11.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що викладене у відгуці не відповідає фактичному. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ми дуже вдячні Михайлу Яковичу Лучиніну. Завдяки йому моя мама уникла знаходження у стаціонарі та повертається до нормального життя. Рекомендуємо його як дуже досвідченого кардіолога.
Павло
Дніпро, 03.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Павло. Вдячні Вам за теплий відгук нашому лікарю Михайлу Яковичу. Сподіваємось, Ваші рекомендації стануть у нагоді потенційним пацієнтам. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати доктору кардіологу Лучинину Михайлу Яковичу. Завдяки грамотно підібраному курсу лікування та його професіоналізму мій стан покращився. Дякую за уважність та людяність.
Оксана
Дніпро, 30.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Вдячні Вам, що знайшли можливість публічно висловити думку про лікування у нашого спеціаліста Михайла Яковича. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Кошелевої Яни Юріївни. Залишилась дуже задоволена! Яна Юріївна професійно та зрозуміло все пояснила, відповіла чітко та ясно на всі запитання. Доброзичливий і чуйний, дуже позитивний лікар. Звертатимуся тільки до неї. Вже рекомендую своїм знайомим.
Тетяна
Дніпро, 23.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Тетяно. Вдячні Вам за висловлену думку про нашого лікаря Яну Юріївну. Нам важливо знати, що консультація була інформативною і Ви залишились задоволеною спілкуванням з лікарем. Будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями. Всім здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чомусь сайт пропускає лише позитивні відгуки. Сумно, що правду написати не можна...
Анна
Дніпро, 18.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. На нашому сайті публікуються всі відгуки як позитивного, так і негативного характеру тільки від реальних пацієнтів клініки. Якщо Ви реальний пацієнт клініки і у Вас є конкретні претензії - можна звертатись в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70, або заповнити форму зворотнього зв'язку на нашому сайті. Ми залюбки допоможемо розібратись і вирішити будь-яке питання, пов'язане з обслуговуванням у наших клініках. Гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Дніпро, пр. Д. Яворницького, 107а

ОН Клінік Дніпро
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00- 20:00, Нд: 9:00-15:00
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама