Відгуки про дитячих лікарів-дитячих ендокринологiв у Харків (м. Пушкінська)

Консультацією дитячого ендокринолога Коляда О.В. в загальному задоволені. Отримали повну інформацію з цікавого для нас питання. Привітна, комунікабельна в спілкуванні. Атмосфера на прийомі була спокійна.
Софія
Харків, 16.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після сьогоднішнього візиту до лікаря Веселової Галини Миколаївни, можу відзначити тільки позитивні моменти-професіоналізм, приємне спілкування, позитивний посил, комплексний підхід до ситуації, слушні поради та відповіді на питання. Галина Миколаївна, спасибі за Вашу працю! Тільки хотілося б, щоб на кожного пацієнта було відведено більше часу, особливо в ендокринології, особливо в дитячій. Але це питання точно не до лікаря.
Ганна
Харків, 21.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і діалог зі Службою контролю якості. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Веселової Галини Миколаївни виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою фахівця, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі Галині Миколаївні Веселовій, за високий професіоналізм і добре ставлення. Дитина задоволена прийомом, доктор дуже сподобався. Доктор професіонал своєї справи. Дякуємо.
Людмила
Харків, 28.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік