Сьогодні був на прийомі у Дмитренко Віталіни Сергіївни. Робив УЗД ОЧП і нирок. Лікар уважна, чемна, дуже кваліфікований фахівець: все докладно розповіла, показала на екрані апарату мою проблему. У кабінеті почувалася легко, невимушено. Сподобалася доглянутість і чистота, а також стерильність у кабінеті. Персонал у клініці чуйний, ввічливий, готовий відповісти на будь-яке запитання. Атмосфера приємна, відчувається турбота про кожного пацієнта. Залишився дуже задоволеним візитом. Обов'язково рекомендуватиму клініку своїм знайомим.
Володимир
Маріуполь, 07.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Фахівці «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся до Харабуги Ірини Миколаївни для проведення узд. Дуже вдячна лікарю за професійне душевне ставлення, завжди вислухає і грамотно пояснить, коли потрібно заспокоїть і підтримає. Величезне спасибі, і успіхів і здоров'я нашому лікарю.
Тетяна
Маріуполь, 19.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за довіру і вибір "ОН Клінік Маріуполь". Спеціаліст Харабуга І.М. дійсно уважний, досвідчений і кваліфікований лікар. У професійних якостях Ірини Миколаївни Ви змогли переконатися на власному досвіді. Ми прагнемо зробити максимально комфортною атмосферу для всіх наших пацієнтів. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік