...
Галина
Маріуполь, 17.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю Ломакіній Олександрі Олегівні! Залишилася шалено задоволена після консультації. На прийомі почувалася дуже комфортно. Уважний, грамотний лікар, фахівець високого класу та неймовірно приваблива дівчина. Рекомендую всім! Окрема подяка дівчатам адміністраторам. Дуже привітні та ввічливі.
Вікторія
Маріуполь, 19.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо Вам за позитивний відгук та теплі слова про нашого лікаря. Приємно, що скориставшись послугами нашого медцентру, Ви залишилися задоволені професійною роботою персоналу. Щиро зичимо миру, добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу написати подяку лікарю Пузако Н.Г. Була на узі та здала цитологічний мазок (огляд для себе). Все по порядку. Я трохи наплутала час і прийшла на годину раніше. Як я була здивована, що адміністратор, повідомивши лікаря, що пацієнт вже чекає (ну ось якось)))), лікарка відповіла, що буде раніше, щоб пацієнт не переживав! Прийом: УЗД проведено на найвищому рівні, датчик у руках лікаря просто літає, лікар чітко знає всі параметри та виміри по УЗД, при обстеженні відразу розповідає, що бачить, дає рекомендації. Не залякує, але й не прикрашає, все насправді, є-є, ні-ні! Дуже рада, що склала мазок на цитологію, т.к. раніше була операція і для мене дуже важливі результати цього дослідження! І як і запевняла, всі показники ОК (результат прийшов на пошту, але це зараз стандарт у всі МЦ) Важливо, що лікар не просто тараторить, а чітко, грамотно пояснює, застосовує медичні терміни, обґрунтовує свої рекомендації і найголовніше лікар запитує, чи все Вам зрозуміло? Працює, швидко але з таким професіоналізмом та любов'ю до своєї справи. Спасибі тому керівнику, хто прийняв на роботу такого фахівця! І справа не в місці, де вона працює, а виключно в цьому лікарі! Номер а/к 805242
Тетяна
Маріуполь, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дуже дякуємо за такий приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю лікаря. Щиро раді, що Вам було комфортно проходити обстеження в стінах нашого медичного центру, а спілкування з лікарем було максимально інформативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б висловити подяку докторові Пузако Наталії Геннадіївни. Діагноз поставила, одразу призначила лікування. Наталія Геннадіївна щиро вникає у питання, співпереживає 24/7на зв'язку, супроводжувала та коригувала лікування до одужання. Це уважний та професійний лікар. Рекомендую.
Надія
Маріуполь, 25.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надія. Дякуємо за відгук. У медичних центрах "ОН Клінік" використовуються сучасні методи діагностики та лікування. Раді, що спостереження нашого фахівця було для Вас комфортним і результативним. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вилікувала геморой за допомогою рекомендацій Воскобойнікова С.В., а після пологів перевіряла стан матки у Майко С.В, здавала аналізи, дуже сподобалося звернення лікарів, дізналася багато корисного, спокійно вирішила проблеми, навіть дізналася те, що сама б не зрозуміла, та могло б бути дуже погано зі здоров'ям, якби вчасно не схаменулась. Не можна економити на собі, здоров'я на першому місці, немає нічого ціннішого за здорове життя. Спасибі "ОН Клінік" за зміни мого життя на краще!
Олександра
Маріуполь, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування у стінах нашого медичного центру пройшло для Вас у позитивній атмосфері та залишило лише позитивні враження. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити тут величезну подяку Наталі Геннадіївні Пузако. Спостерігаюсь у Н.Г. з 2018р. Звернулася до клініки з бажанням стати мамою. Три роки боротьби (гормональна терапія, лікування чоловіка, лікування різних інфекцій, кіста яєчника) і настав цей чудовий день! Я побачила заповітні дві смужки на тесті. Можу сказати, що Н.Г. весь цей час мене підтримувала, навіть у моменти, коли мені здавалося, що нічого в нас не вийде, вона налаштовувала на позитив та подальшу боротьбу за мого малюка! 24/7 Наталія Геннадіївна була на зв'язку! Тому, дівчата, не впадайте у відчай! Якщо ви перебуваєте на лікуванні у Н.Г. - Ви в надійних руках! Хто планує вагітність – Н.Г. зробить усе, що може! Вона дуже компетентний фахівець! Всім рекомендую!!!
Юлія
Маріуполь, 30.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за розгорнутий відгук. Хочемо відзначити, що передові методики, які застосовуються у нашому медичному центрі, у поєднанні з клінічним досвідом Пузако Тетяни Геннадіївни, дають відмінний результат. Нам приємно, що ви отримали бажаний результат від лікування. Бажаємо Вам міцного здоров'я та завжди готові надати допомогу у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала лікаря Добриніну Тетяну Андріївну з приводу вагітності. Залишилась дуже задоволена прийомом. Доктор дуже уважна, вміє слухати та заспокоювати :) Візитом залишилась задоволена. Все пройшло на вищому рівні. Обов'язково буду радити клініку та лікаря. Дякую!
Марина
Маріуполь, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за добрі слова. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гінеколога Добриніної Тетяни Андріївни, доктор дуже уважна і грамотна. На прийомі дуже комфортно.
Діана
Маріуполь, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Лікар Добриніна Т.А. уважно ставиться до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися особисто. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до гінеколога Добриніної Тетяни Андріївни для профілактичного огляду. Доктор була дуже уважна, прийом проходив в комфортній обстановці, лікар свої призначення пояснив у доступній формі. В цілому прийом був хороший, в майбутньому буду звертатися і радити друзям.
Анжеліка
Маріуполь, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дозволяє отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди готові допомогти і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Майко Світлана В'ячеславівна дуже чуйний і турботливий до своїх пацієнтів професіонал. Працює дуже зібрано, по роками відточуваних алгоритмах. Намагається враховувати те, що кожен пацієнт індивідуальний і по можливості коригувати терапію під конкретну людину.
Карина
Маріуполь, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про нашого фахівця. Ми раді, що в особі Майко Світлани В'ячеславівни Ви знайшли лікаря, якій можете довірити своє здоров'я. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже добре. Персонал і лікарі дуже уважні.
Неля
Маріуполь, 30.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Нелю. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого медичного центру. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку лікарю-гінекологу Пузако Наталії Геннадіївні, професіоналу своєї справи, з яким комфортно спілкуватися. Доктор чітко і швидко поставила діагноз, призначила необхідні аналізи і лікування. Спасибі Вам величезне за розуміння, терпіння, правильне лікування.
Валентина
Маріуполь, 28.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Лікар Пузако Н.Г. кваліфікований і досвідчений фахівець у своїй області, яка піклується про пацієнтів. Раді знати, що звернення в наш медичний центр було комфортним і результативним для Вас. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі