Відвідувала лікаря Чернявську Марину Вікторівну. Дуже уважний лікар, все пояснює детально для мене. Прийшла за рекомендацією від знайомих. Рекомендуватиму своїм друзям.
Ольга
Маріуполь, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. У нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуюся у лікаря Марини Вікторівни. Все влаштовує, дуже кваліфікований фахівець. Постійно чую тільки позитивні відгуки про Вашу клініку. Щиро Дякую:)
Оксана
Маріуполь, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Раді, що звернення до нашого фахівця було для Вас комфортним і результативним. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я в черговий раз відвідала клініку "ОН Клінік" лікаря Чернявську Марину Вікторівну і як завжди залишилася дуже задоволена. Лікар Марина Вікторівна дуже компетентний фахівець, завжди правильно оцінить стан хворого, дасть рекомендації і призначить аналізи, якщо потрібно уточнити діагноз, завжди коректна і доброзичлива. Дівчата на ресепшені завжди готові допомогти, підказати потрібну інформацію!
Інга
Маріуполь, 07.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом спостереження у нашого лікаря. У розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік