Звернулася до дерматолога Мостової Оксани Анатоліївни з проблемою новоутворення на шкірі. Лікар призначила видалення, яке провела на прийомі. Процедура пройшла безболісно. Прийомом і лікарем задоволена.
Іра
Маріуполь, 12.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук. Видалення новоутворень шкіри наші фахівці проводять за допомогою радіохвильового методу. Переваги даного методу - безболісність і точність впливу на зону ураження. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася на початку травня до Каспрук О.О. з приводу великої виступаючої родимки на спині, яка особливо не турбувала, але був страх її пошкодити одягом. На консультації лікар уважно провела огляд, задавала чіткі питання щодо хвороб, протипоказань, особливостей організму. Призначила видалення і на повторному прийомі воно було зроблено за допомогою апарату Сургитрон. Причому абсолютно безболісно! Дві-три хвилини і я щаслива людина. Реабілітація пройшла добре, все зажило, гістологія показала, що освіта доброякісне. Спасибі величезне доктору і її асистентові-медсестрі. Мої щирі рекомендації.
Аліна
Маріуполь, 18.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Дякуємо за позитивний відгук. Видалення новоутворень шкіри в нашому медичному центрі проводять за допомогою радіохвильового методу. Перевагами даного методу є безболісність і максимальна точність впливу на зону ураження. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертався до лікар Мостової, інфекцію герпесу лікувала антибіотиками. На питання: для чого, якщо вони не діють на вірус? Так потрібно))) смехеопанорамма
Вадим Борисович
Маріуполь, 19.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вадиме Борисовичу. Ми можемо предметно коментувати відгуки тільки від реальних пацієнтів медичного центру. На даний момент ми не можемо ідентифікувати автора, як пацієнта медичного центру, щоб предметно розібратися в ситуації. Якщо у реального пацієнта є конкретні претензії, можна звертатися в Службу контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у дерматолога Мостової О. А. Прийом пройшов інформативно, доктор викликає прихильність до себе, доступно пояснює схему лікування і діагностики Всім залишилися задоволені. Буду рекомендувати клініку.
Саша
Маріуполь, 06.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що консультація нашого фахівця була інформативна і зрозуміла, і Ви залишилися задоволені результатом візиту в медичний центр. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до дерматолога Каспрук Олені Олександрівні з проблемою новоутворення на шкірі. Записався на прийом. Доктор призначила видалення безболісним методом апаратом "Сургітрон". Все пройшло добре: швидко, безболісно. Якістю обладнання і в цілому проведеної процедурою задоволений. Лікар все зробив професійно. Буду рекомендувати звертатися родичам і друзям.
Андрій
Маріуполь, 22.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрію. Дякуємо за відгук. Дійсно, в наших клініках застосовуються сучасні малоінвазивні методики: видалення новоутворень шкіри проводиться за допомогою радіохвильового методу. Процедура проходить швидко, безболісно, максимально комфортно і дає бездоганний косметичний ефект. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Каспрук О.О. з приводу видалення новоутворення. Видалення пройшло безболісно за допомогою апарату "Сургитрон", після попереднього дослідження. Лікуванням залишилася задоволена, буду рекомендувати клініку друзям і знайомим. Лікар дуже уважна і ввічлива.
Людмила
Маріуполь, 11.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмила. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитися своїм досвідом звернення до «ОН Клінік Маріуполь». Видалення новоутворень шкіри в нашій клініці проводять за допомогою радіохвильового методу. Перевагами даного методу є безболісність і максимальна точність впливу на зону ураження. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в Он Клінік до дерматолога Каспрук Олени Олександрівні з новоутворенням на шкірі. На прийомі доктор визначив природу новоутворення - бородавка, призначив видалення безболісним радіохвильовим методом. Каспрук Е.А. відмінний фахівець, буду рекомендувати друзям і знайомим.
Аліна
Маріуполь, 02.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліна. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму лікаря Каспрук Олени Олександрівни. Дерматологи нашої клініки підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх діагностичних показників. Застосовуються сучасні малоінвазивні методики: видалення новоутворень шкіри проводиться за допомогою радіохвильового методу. Процедура проходить швидко, безболісно, ​​максимально комфортно і дає бездоганний косметичний ефект. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в ON Clinic до дерматолога Каспрук О.О. з метою видалення папілом. Процедура проходила під місцевою анастазією, швидко, якісно і безболісно. Лікуванням задоволений, для профілактики буду звертатися в дану клініку.
Максим
Маріуполь, 20.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Максим. Дякуємо за позитивний відгук. Ради, що рівень професіоналізму лікаря Каспрук Олени Олександрівни виправдав Вашу довіру. Дерматологи «ОН Клінік» підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта. Видалення новоутворень шкіри у нас проводять за допомогою радіохвильового методу. Як Ви змогли переконатися, процедура проходить швидко, безболісно і з бездоганним косметичним ефектом. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в ON Clinic до лікаря Каспрук для видалення папілом. Процедура пройшла швидко і безболісно. Лікар була ввічлива та уважна, рекомендую звертатися в клініку.
Ліля
Маріуполь, 09.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лілія. Дякуємо за позитивний відгук. Ради, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до клініки та роботою нашого фахівця Каспрук Олени Олександрівни. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здав і заплатив за аналізи. Відповідь на аналізи так і не отримав! Дякуємо
Кирило
Маріуполь, 18.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Кирило. На жаль, з боку Служби контролю якості спроби зв'язатися з Вами в телефонному режимі не успешни- абонент не відповідає. Якщо пацієнт не залишав в клініці адресу своєї електронної пошти - відповідно немає сенсу очікувати на неї свої результати. За запитом пацієнта результат може бути відправлений по альтернативних каналах, що і було виконано. Завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Видалила родимку на обличчі, лікар Мостова Оксана Анатоліївна. Процедуру робила знеболюючим уколом. Практично безболісна процедура (радіохвильовий метод). Після процедури відчуваю себе добре, Оксана Анатоліївна дуже хороший фахівець. З усіх питань стосовно шкіри звертаюся завжди до неї. Буду рекомендувати своїм знайомим ОН Клінік і лікаря Мостову Оксану Анатоліївну.
Інна
Маріуполь, 10.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інна. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом звернення до «ОН Клінік Маріуполь». Лікар-дерматолог Мостова Оксана Анатоліївна досвідчений і кваліфікований фахівець. У нашій клініці видалення новоутворень шкіри (родимок, папілом та ін.) проводять за допомогою радіохвильового методу. Процедура проходить швидко, безболісно і з хорошим косметичним ефектом. Бажаємо міцного здоров'я і будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями!
Служба контролю якості ОН Клінік
Вже три роки на пальцях руки мала сухі мозолі, які мені заважали. Я записалася на прийом до дерматолога Каспрук Олени Олександрівни в ОН Клінік в Маріуполі. Після огляду провели видалення радіохвильовим апаратом "Сургитрон". Все було знеболено (зроблений укольчик в палець) далі при виконанні процедури больових відчуттів не було. Лікар дуже уважна. З такими проблемами як у мене рекомендувала б людям звертатися в ОН Клінік.
Ірина
Маріуполь, 05.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ірина. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Каспрук Олени Олександрівни. У нашій клініці видалення новоутворень шкіри (родимок, папілом та ін.) проводять за допомогою радіохвильового методу. Процедура проходить швидко, безболісно і з хорошим косметичним ефектом. Будемо раді допомогти всім пацієнтам, які звернуться в клініку завдяки Вашим рекомендаціям. Бажаємо міцного здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік