...
Галина
Маріуполь, 17.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку лікарю Ломакіній Олександрі Олегівні! Залишилася шалено задоволена після консультації. На прийомі почувалася дуже комфортно. Уважний, грамотний лікар, фахівець високого класу та неймовірно приваблива дівчина. Рекомендую всім! Окрема подяка дівчатам адміністраторам. Дуже привітні та ввічливі.
Вікторія
Маріуполь, 19.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо Вам за позитивний відгук та теплі слова про нашого лікаря. Приємно, що скориставшись послугами нашого медцентру, Ви залишилися задоволені професійною роботою персоналу. Щиро зичимо миру, добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу написати подяку лікарю Пузако Н.Г. Була на узі та здала цитологічний мазок (огляд для себе). Все по порядку. Я трохи наплутала час і прийшла на годину раніше. Як я була здивована, що адміністратор, повідомивши лікаря, що пацієнт вже чекає (ну ось якось)))), лікарка відповіла, що буде раніше, щоб пацієнт не переживав! Прийом: УЗД проведено на найвищому рівні, датчик у руках лікаря просто літає, лікар чітко знає всі параметри та виміри по УЗД, при обстеженні відразу розповідає, що бачить, дає рекомендації. Не залякує, але й не прикрашає, все насправді, є-є, ні-ні! Дуже рада, що склала мазок на цитологію, т.к. раніше була операція і для мене дуже важливі результати цього дослідження! І як і запевняла, всі показники ОК (результат прийшов на пошту, але це зараз стандарт у всі МЦ) Важливо, що лікар не просто тараторить, а чітко, грамотно пояснює, застосовує медичні терміни, обґрунтовує свої рекомендації і найголовніше лікар запитує, чи все Вам зрозуміло? Працює, швидко але з таким професіоналізмом та любов'ю до своєї справи. Спасибі тому керівнику, хто прийняв на роботу такого фахівця! І справа не в місці, де вона працює, а виключно в цьому лікарі! Номер а/к 805242
Тетяна
Маріуполь, 16.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дуже дякуємо за такий приємний відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені рівнем обслуговування та професійною компетентністю лікаря. Щиро раді, що Вам було комфортно проходити обстеження в стінах нашого медичного центру, а спілкування з лікарем було максимально інформативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу. Бажаємо міцного здоров'я та відмінного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Трубку В.В за професіоналізм. Гастроендоскопія була проведена на найвищому рівні.
Марина
Маріуполь, 08.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино. Дякуємо за те, що поділилися своїм враженням про роботу нашого спеціаліста. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вчора 6.02.22 здала аналіз на ковід сказали результат наступного дня до 20.00 надішлють на пошту, але ніхто не надіслав нічого зателефонувала дізнатися відповідь на що мені відповіли чекайте . аналіз коштує 700 грн і потрібно чекати 2 доби відповіді? А якщо людині потрібен результат для вильоту? Бардак повний
Наталія
Маріуполь, 07.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження про наш медичний центр. Персонал клініки постійно працює над покращенням якості сервісу. Приносимо вибачення за дискомфорт. По факту готовності результат дослідження було надіслано Вам на електронну пошту. Прагнемо відновити Вашу довіру та сподіваємось на продовження співробітництва. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікаря проктолога Воскобойникова Сергія Володимировича. Дуже компетентний, уважний спеціаліст . Все досконало пояснив, відповів на всі поставленні йому запитання. Швидко, якісно , а головне без безболісно провів огляд. Без сумнівів рекомендую!
Валерія
Маріуполь, 14.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук та Ваші рекомендації. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б висловити подяку докторові Пузако Наталії Геннадіївни. Діагноз поставила, одразу призначила лікування. Наталія Геннадіївна щиро вникає у питання, співпереживає 24/7на зв'язку, супроводжувала та коригувала лікування до одужання. Це уважний та професійний лікар. Рекомендую.
Надія
Маріуполь, 25.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надія. Дякуємо за відгук. У медичних центрах "ОН Клінік" використовуються сучасні методи діагностики та лікування. Раді, що спостереження нашого фахівця було для Вас комфортним і результативним. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні був на прийомі у Дмитренко Віталіни Сергіївни. Робив УЗД ОЧП і нирок. Лікар уважна, чемна, дуже кваліфікований фахівець: все докладно розповіла, показала на екрані апарату мою проблему. У кабінеті почувалася легко, невимушено. Сподобалася доглянутість і чистота, а також стерильність у кабінеті. Персонал у клініці чуйний, ввічливий, готовий відповісти на будь-яке запитання. Атмосфера приємна, відчувається турбота про кожного пацієнта. Залишився дуже задоволеним візитом. Обов'язково рекомендуватиму клініку своїм знайомим.
Володимир
Маріуполь, 07.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Фахівці «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний і точний результат. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисним усім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу та лікаря. Завжди готові допомогти у разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вилікувала геморой за допомогою рекомендацій Воскобойнікова С.В., а після пологів перевіряла стан матки у Майко С.В, здавала аналізи, дуже сподобалося звернення лікарів, дізналася багато корисного, спокійно вирішила проблеми, навіть дізналася те, що сама б не зрозуміла, та могло б бути дуже погано зі здоров'ям, якби вчасно не схаменулась. Не можна економити на собі, здоров'я на першому місці, немає нічого ціннішого за здорове життя. Спасибі "ОН Клінік" за зміни мого життя на краще!
Олександра
Маріуполь, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова. Ви змогли переконатись на власному досвіді, що у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми раді, що перебування у стінах нашого медичного центру пройшло для Вас у позитивній атмосфері та залишило лише позитивні враження. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікаря Чернявську Марину Вікторівну. Дуже уважний лікар, все пояснює детально для мене. Прийшла за рекомендацією від знайомих. Рекомендуватиму своїм друзям.
Ольга
Маріуполь, 02.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. У нашому медичному центрі працюють лише кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити тут величезну подяку Наталі Геннадіївні Пузако. Спостерігаюсь у Н.Г. з 2018р. Звернулася до клініки з бажанням стати мамою. Три роки боротьби (гормональна терапія, лікування чоловіка, лікування різних інфекцій, кіста яєчника) і настав цей чудовий день! Я побачила заповітні дві смужки на тесті. Можу сказати, що Н.Г. весь цей час мене підтримувала, навіть у моменти, коли мені здавалося, що нічого в нас не вийде, вона налаштовувала на позитив та подальшу боротьбу за мого малюка! 24/7 Наталія Геннадіївна була на зв'язку! Тому, дівчата, не впадайте у відчай! Якщо ви перебуваєте на лікуванні у Н.Г. - Ви в надійних руках! Хто планує вагітність – Н.Г. зробить усе, що може! Вона дуже компетентний фахівець! Всім рекомендую!!!
Юлія
Маріуполь, 30.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за розгорнутий відгук. Хочемо відзначити, що передові методики, які застосовуються у нашому медичному центрі, у поєднанні з клінічним досвідом Пузако Тетяни Геннадіївни, дають відмінний результат. Нам приємно, що ви отримали бажаний результат від лікування. Бажаємо Вам міцного здоров'я та завжди готові надати допомогу у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуюся у лікаря Марини Вікторівни. Все влаштовує, дуже кваліфікований фахівець. Постійно чую тільки позитивні відгуки про Вашу клініку. Щиро Дякую:)
Оксана
Маріуполь, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Раді, що звернення до нашого фахівця було для Вас комфортним і результативним. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Маріуполь, пр. Металургів, 29

ОН Клінік Маріуполь - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі