Відгуки ОН Клінік Харків (м. Перемога) лабораторний пункт

Сьогодні відвідала клініку, потрібно було здати аналізи. Прийняла меня медсестра Ірина. Дуже чуйна, ввічлива жіночка, приємна. Також адміністратор Лєна дуже добре прийняла мене, чуйна, ввічлива. Дуже дякую їм за таке відношення до пацієнтів. Щиро дякую. Дай Бог вам здоров'я.
Надія
Харків, 30.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Дякуємо за добрі слова про персонал нашого медичного центру. Раді, що Ваш візит був комфортним та результативним. Завжди готові допомогти та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже все сподобалося, привітний персонал, на всі поставлені питання відповідають чітко і зрозуміло, ціни нижчі, ніж в інших лабораторіях, раджу цю клініку
Володимир
Харків, 22.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброий день, Володимире. Ми прагнемо постійно вдосконалювати якість медичного обслуговування та сервісу для комфорту наших пацієнтів. Дякуємо за Вашу об'єктивну думку. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вдячна співробітникам за уважне, ввічливе обслуговування! Дуже швидко та професійно!
Вікторія
Харків, 21.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрый день, Вікторія. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до медичного центру та якістю обслуговування. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Неодноразово зверталися до лабораторії ОН Клінік, дуже задоволені обслуговуванням, поважним ставленням, персонал кваліфікований, культурний. Здобули масу позитивних емоцій, підтримки. Щиро Дякую.
Ірина
Харків, 30.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приношу велику подяку співробітникам ОН Клінік, забірний пункт Перемога, за надану медичну допомогу. За хороше і добре обслуговування дякую адміністраторові Олені, і за безболісні уколи - медсестрі Ірині. З повагою, Марина.
Марина
Харків, 30.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Ми раді, що перебування у стінах нашого медичного центру пройшло для Вас у позитивній атмосфері та залишило лише позитивні враження. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Вікторії за безболісний плр
Артем
Харків, 01.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добридень, Артеме. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого медичного центру було для Вас комфортним. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все дуже швидко, чисто і ввічливо. Спасибі!
Катя
Харків, 18.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі персоналу лабораторії, яка знаходиться на Олексіївці, за професійну та оперативну послугу. Зокрема, медсестрі Ірині і адміністратору Вікторії.
Еліна
Харків, 07.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що звернення в медичний центр було для Вас комфортним і результативним. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я мала змогу здати аналіз крові в лабораторії "ОН Клінік". Залишилась дуже задоволена. Обслуговуючий персонал привітний, з повагою поставилися до літньої людини. І головне, що поруч з домівкою. Дуже вдячна, що є така лабораторія. З повагою до Вас.
Курсенко Марія
Харків, 28.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякую за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів нашої роботи. Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пр. Людвіга Свободи, 52-А. Я вже другий раз здаю тут аналізи, дуже задоволена. На ресепшені адміністратор дуже ввічлива, відповіла на мої запитання, підказала, як заповнити анкету. І лаборанти, які беруть мазок, дуже уважні. Загалом я дуже задоволена цим пунктом прийому аналізів. Буду всім радити його.
Мукова Інна
Харків, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Сучасна діагностика і лікування в наших медичних центрах - це результативно, якісно і комфортно. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую відділення ON Clinic за прекрасну роботу, привітний колектив, швидку і організовану роботу. Результати аналізів приходять блискавично швидко! Дякую! Добрих, а головне здорових клієнтів!
Діана
Харків, 25.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні послуги. Завжди раді допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Медсестра просто супер! Клієнтоорієнтованість на висоті
Андрій
Харків, 10.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Людвіга Свободи 52-а

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Перемога - тимчасово не працює
Приймаємо: Уточнюйте
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі