Хочемо подякувати від усієї нашої родини прекрасному доктору-невропатологу Басараб Надії Антонівні за високий рівень професіоналізму та дуже душевне ставлення до пацієнтів!!! Призначене чоловікові лікування дає свої позитивні результати (і це після важкої травми голови та інсульту). Я також задоволена своїм візитом до лікаря. Призначені обстеження були всі у справі, без зайвих витрат, Надія Антонівна хвилюється за своїх пацієнтів, пам'ятає їхні історії. У самій клініці все на високому рівні, сучасно, затишно, без черг. Рекомендуємо!
Людмила
Дніпро, 26.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Наші спеціалісти завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Потужна матеріально-технічна база нашої Мережі сприяє ефективному лікувально-діагностичному процесу. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Була на прийомі у лікаря Басараб Надії Антонівни - невролога. Приємний лікар, чуйна, ввічлива, кваліфікована. При нагоді пораджу близьким звертатись до неї. Дуже вдячна за допомогу
Ірина
Дніпро, 21.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спостерігалася в лікаря майже рік, за цей час я дуже задоволена лікарем Басараб Н. А., яка дуже чітко розповідає і пояснює процес усього лікування. Взагалі я хворію з 2007 р., але на даний час я дуже задоволена лікуванням. Бажаю їй довгих років життя і усім, хто потребує лікування, буду рекомендувать звернутися до такого лікаря.
Олександра
Дніпро, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Комфорт пацієнтів один з головних пріоритетів наших медцентрів. Завжди готові допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідала лікаря-невропатолога Коваленко О.Ю. Дуже співчутливо жінка з професійним підходом до пацієнта. Мені дуже сподобалася консультація. Буду і далі продовжувати у неї лікування. Так само була на прийомі у гінеколога Паливода Л.В. це мій лікуючий лікар. Вже близько року у неї є помітний і лікуюся. Дуже рекомендую. Вона відповідає своєму статусу.
Ольга
Дніпро, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїми враженнями про наш медцентрі. Згідні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кращий лікар!
Віолетта
Дніпро, 20.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віолетта. Дякуємо за високу оцінку роботи нашого фахівця. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я прийшла після травми голови з сильними головними болями і різкими стрибками тиску до невролога Басараб Надії Антонівні. Перше враження дуже позитивна і світла людина, подальша бесіда ще й підтвердила високу кваліфікацію лікаря, уважність до пацієнта. Призначене лікування за 2 тижні стабілізувало тиск і прибрало головний біль. Я буду рекомендувати Басараб Н.А. всім своїм родичам і друзям. Клініка дуже сучасна, персонал доброзичливий, усміхнений, позитивний, йдеш з хорошим настроєм.
Лілія
Дніпро, 12.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Лілія. Спасибі за інформативний відгук. Ми раді, що під наглядом нашого фахівця Басараб Н.А. Ви змогли знайти рішення проблем, які викликали занепокоєння. Також в розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний для потенційних пацієнтів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я не можу зв'язатися з неврологом через те, що лікарь призначила мені крапельниці та уколи, а через тиждень сказала з'явитися і я хотів записатися через гарячу лінію, але оператор мені сказав, що на 10 днів вже зайнято. Тоді я попросив оператора, що б він зв'язався з неврологом і щоб він попросив її мені передзвонити та в підсумку мені вже два дні оператори гарячої лінії обіцяють зв'язатися з неврологом і тиша .... Якщо неможливо потрапити на прийом до лікаря з дуже важливого питання і зв'язатися по телефону з нею, то гріш ціна такій клініці, я заплатив більше 300 гривень за прийом лікаря в 15 хвилин, а потім тебе забувають просто і кидають тебе на сваволю зі своєю хворобою, я дуже не задоволений роботою ОН Клінік, в інших приватних клініках я без проблем міг зв'язатися з будь-яким лікарем, а тут бардак і байдужість до пацієнтів клініки!
Олександр
Дніпро, 15.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Олександр. На жаль, з боку Служби контролю якості ми не змогли зв'язатися з Вами в телефонному режимі, абонент не відповідає на дзвінки. Також багаторазові спроби зв'язатися з Вами з боку операторів контактного центру для вирішення запиту по з'єднанню з лікарем також були не успішні. З нашого боку технічних проблем не спостерігається, не можемо встановити з якої причини з боку абонента немає відповіді або дзвінки не доходять абоненту. Ми завжди оперативно реагуємо на запити пацієнтів і індивідуально підходимо до вирішення питань. Сподіваємося, що телефонна розмова з лікарем допомогла вирішити Ваше питання. Всього найкращого.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шукала довго хорошого лікаря, який би мені допоміг. Вашою клінікою і доктором Басараб Н.А. дуже задоволена. Доводилося звертатися на гарячу лінію. Там теж привітні люди працюють. Мені все подобається. Лікування дає результати. Обстеження пройшла швидко в приємній обстановці. Загалом ви працюєте на всі 12 балів. Спасибі вам.
Олена
Дніпро, 15.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за позитивний відгук. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Наші фахівці завжди знаходять індивідуальний підхід до кожної ситуації. Великою підмогою для роботи лікарів є потужна матеріально-технічна база клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Сьогодні була в ОН Клінік Дніпро повторно. Перший раз була близько року тому, коли мучилася від головних болів, на УЗД у Головченко В.І. Лікар провів поглиблену діагностику, яка тривала близько 40 хвилин (для порівняння, до цього, в іншій поліклініці мені зробили за 15 хвилин), видав детально описаний висновок і направив мене на прийом до невропатолога. Дуже імпонувало те, що Володимир Іванович не просто видав папірець і відправив до профільного лікаря, а детально розповів чому і до кого варто звернутися, щоб вирішити мою проблему! Кабінет оснащений дуже сучасно, апарат показує кольорове зображення і додатково картинку лікар виводить на плазму навпроти - зручно лежати і все бачити своїми очима і при цьому не крутити головою! Лікар дуже уважний і відразу видно досвідчений, і моєї величезною помилкою було не прислухатися до його рекомендації, але розумію я це вже майже через рік, на жаль. До невропатолога я дійшла сьогодні, але вже з результатами КТ і з тими ж головними болями, до яких приєдналися болі в шиї і спині. Дуже вдячна Володимиру Івановичу, що порекомендував мені звернутися до Надії Антонівни. Лікар з великої букви. На прийомі, задала багато уточнюючих запитань, вивчила результати КТ, провела огляд (так уважно мене не оглядав не один невропатолог), поставила діагноз і дала рекомендації з прийому препаратів. Сподобалося те, що препаратів не багато, і по кожному лікар розповіла мені за чим, як довго і на що спрямована дія. Зазвичай, після відвідин лікаря, я Гуглю кожен препарат і сама розбираюся, вивчаю побочки, але в цьому випадку - мені все абсолютно зрозуміло і немає необхідності витрачати час на вивчення. Надія Антонівна дала мені впевненість у тому, що після курсу лікування - все буде добре. Всім рекомендую не відкладати візит до лікарів і вже тим більше якщо вас направляє туди лікар після діагностики! ОН Клінік Дніпро - рекомендую на 100%
Марина
Дніпро, 23.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марина. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук і високу оцінку роботи наших фахівців. Дійсно, в нашій клініці працюють кваліфіковані лікарі, які до діагностики та лікування пацієнта підходить комплексно, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Для нас дуже важливо створити максимально комфортні умови для кожного пацієнта, тому як одужання перебувати в прямій залежності від емоційного стану. Також гарною підмогою для роботи фахівців є використання сучасного обладнання та застосування новітніх методик в лікувально-діагностичному процесі. Завдяки злагодженій роботі команди професіоналів, ми постійно вдосконалюємо всі процеси з обслуговування пацієнтів в наших клініках. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до "ОН Клінік Дніпро". Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові!
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі за швидке і якісне обслуговування, за увагу доброзичливість, за приємну і заспокійливу атмосферу. І особливу подяку Надії Антонівні за чуйність, увагу і призначене лікування. Результат якого вже відчувається. Спасибі Вам люди в білих халатах.
Наталія
Дніпро, 22.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за щирий відгук і теплі слова про нашого лікаря Басараб Н.А. Нам приємно, що під наглядом досвідченого і кваліфікованого фахівця Надії Антонівни Ви змогли вирішити проблему, яка доставляла незручності, а головне - залишилися задоволені результатом спостереження у лікаря. Завжди раді допомогти в рамках спеціалізації нашої клініки, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу висловити свою подяку Коваленко Ользі Юріївні. Дуже уважний і досвідчений фахівець. Проходжу лікування другий місяць - дуже задоволена результатом. Велике вам спасибі!!!
Наталія
Дніпро, 12.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення в нашу клініку. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня.Виражаю велику благодарність лікарю Басараб Надії Антонівній. Звернулась з проблемою сильного болю у попереку. Надія Антонівна все детально розпитала, одразу встановила діагноз,виписала дуже доцільне та грамотне лікування, розповіла як приймати ліки, та надавала консультації під час лікування. Лікування пройшло успішно.Дуже вдячна лікарю. Усім рекомендую.
Іванна
Дніпро, 13.11.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іванно. Дякуємо за щирий відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря-невропатолога Басараб Н.А. Нам приємно, що під наглядом досвідченого та кваліфікованого фахівця Надії Антонівни Ви змогли вирішити проблему, яка викликала занепокоєння, а головне — залишилися задоволені результатом лікування під наглядом спеціаліста. Завжди раді допомогти в рамках спеціалізації нашої клініки, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік