Велике спасибі Лучиніну Михайлу Яковичу за кваліфіковану допомогу. Грамотно підібране лікування дало результати: відразу ж намітилася позитивна динаміка, зараз стан здоров'я значно покращився. Всім рекомендую уважного, висококваліфікованого лікаря!
Лариса Анатоліївна
Дніпро, 14.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо Анатоліївно. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Раді, що лікування в умовах "ОН Клінік Дніпро" було ефективним для Вас. Дякуємо за відгук і слова подяки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити сердечну подяку прекрасного доктору-кардіолога Лучиніну Михайлу Яковичу за високий професіоналізм, чуйність і увагу до пацієнтів. Михайло Якович володіє глибокими професійними знаннями і колосальним досвідом роботи. Мені було призначено грамотне лікування, стан покращився і стабілізувався. Від душі всім рекомендую доктора Лучиніна М. Я. !!!
Оксана Покотило
Дніпро, 12.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Нам приємно, що наш лікар Лучинін М.Я. зміг виправдати Вашу довіру. Раді, що Ви задоволені рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Сподіваємося, що Ваші рекомендації будуть корисні потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Валентина
Дніпро, 01.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Михайла Яковича, лікар професіонал. Призначив грамотне лікування, після якого відчула поліпшення. На прийомі відповів на всі питання.
Деренько Галина
Дніпро, 27.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук про нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на обстеженні у Михайла Яковича. Залишилася дуже задоволена і вдячна цьому доктору, призначив грамотне лікування від якого є результат. Вельми дякую вам!
Валентина
Дніпро, 20.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентина. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що звернення в наш медичний центр було комфортним, і Ви знайшли час поділитися своєю думкою. Дійсно, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати клініку за хорошу організацію, І доктора-кардіолога Лучинина Михайла Яковича за врятоване життя. Звернулися до лікаря кардіолога Лучинина Михайла Яковича, стан був поганий, після виписаного курсу лікування, результати буквально на наступний день, самопочуття наближається до ідеального. Реально врятували життя. Низький уклін. Дякуємо !!!
Олег
Дніпро, 28.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олег. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що наш лікар зміг виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік