Відгук від Інна 05.11.2021

Хочу висловити величезну подяку лікарю-отоларинтологу Коноваленко Оксані Леонідівні!!!! Приходила до неї на прийом із літнім батьком, якого дуже складно затягнути до будь-якого лікаря. Ми залишилися дуже задоволені - уважний, чуйний лікар, дуже акуратно був проведений огляд та маніпуляції... слух звичайно в такому віці вже не відновити, але ми отримали масу тямущих рекомендацій, щоб зупинити процес втрати слуху Дякую вам величезне, Оксано Леонідівно!
Інна
Миколаїв, 05.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Інно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та добрі слова. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг є першочерговим завданням нашої Мережі, тому у нас працюють лише кваліфіковані фахівці. Нам приємно, що пацієнт залишився задоволеним якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Коноваленко Оксана Леонідівна

Звернулась до лікаря отоларинголога Коноваленка Оксани Леонідівни. Лікар дуже акуратно та абсолютно безболісно провела огляд порожнини носа за допомогою відеоендоскопа. Лікар уважна, нічого зайвого не призначає. Бажано розмістити на сайті ОН Клінік інформацію про те, який ендоскоп використовується. Оскільки ендоскопи огляду лор-органів бувають різні. Відповідно та обстеження різного виду. Рекомендую...
Олена , 24.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки