Відгук від Оксана 26.08.2021

У листопаді 2020 року одержала травму - розтягнення правого і лівого гомілковостопного суглоба. Призначене лікування результатів не давало, стало ще гірше. Утворився застій м'язи, утворилася рідина в суглобах, нога права не згиналася. Звернулася в ОН Клінік до доктора ортопеда-травматолога Попова Є. В. Відразу отримала кваліфіковану консультацію, УЗД і т.д. Після тривалих процедур і кількох курсів плазмотерапіі, все стало на своє місце. Я здорова!!!! Велике спасибі!
Оксана
Миколаїв, 26.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Дякуємо за щирий відгук. Ми раді, що у Вас залишилися тільки позитивні емоції від відвідин «ОН Клінік Миколаїв». Нам дуже важливо, щоб пацієнт залишився задоволений результатом лікування і обслуговуванням в цілому. Хочемо зазначити, що важливим аспектом якісної діагностики є високотехнологічне обладнання наших медцентрів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Попов Євген Володимирович

Вже не перший раз ми з донькою на прийомі у лікаря. Нам дуже подобається лікар Попов Є. В., він дуже уважний. На мій погляд, я вперше зустрічаю такого доброго лікаря.З донькою ми вдячні лікарю Попову. Дякуємо!
Тетяна , 10.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки