Відгук від Ірина 29.07.2021

Звернулися в ОН Клінік для вакцинації. Потрапили на прийом до Кирильчук Тетяні Григорівні, хороший фахівець, на всі питання відповіла доступно. З дитиною обходительна, грунтовно розпитала про стан дитини, дала необхідні рекомендації. Надалі обов'язково будемо звертатися в даний медичний центр самі і рекомендувати друзям. Весь персонал мед. центру дуже ввічливий і доброзичливий, дитині дуже сподобалося.
Ірина
Миколаїв, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Своєчасна вакцинопрофілактика є важливою складовою для збереження здоров'я. Раді, що Ви задоволені рівнем медичного обслуговування. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кирильчук Тетяна Григорівна

Дуже не сподобалась дитячий педіатр Кирильчук! Вже з перших хвилин перебування в кабінеті лікар показала своє зверхнє ставлення. Під час огляду на дитину аж покрикувала (дитині 4 роки), мовляв, ти чого так кричиш. А яка дитина буде мовчати коли їй пальпують горло і живіт! Що це взагалі таке? Потім взагалі...
Олена , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки