Відгук від Софія 15.07.2021

Робила ендоскопію у лікаря Михайлова О. І. Процедура пройшла спокійно, очікувала, що буде страшніше. Дуже спокійний і врівноважений лікар, що дуже допомагає заспокоїтися перед процедурою. Процедура безболісна, трохи неприємно і потребує спокою пацієнта. Клиника подобається доступністю, особливо графік роботу у вихідні радує. Увесь персонал дуже ввічливий, дуже дякую.
Софія
Миколаїв, 15.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Софіє. В наших медцентрах використовується сучасне обладнання, яке дозволяє з високою точністю визначити характер патології та виявити проблему на ранній стадії. Раді, що Ви задоволені результатом проведення діагностичної процедури. Завжди раді допомогти. Дякуємо за відгук і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Михайлов Олександр Іванович

Доброго дня. Я проходив колоноскопію в Он-Клінік в Миколаєві 8 січня. Процедуру виконував лікар Михайлов Олександр Іванович. Все пройшло чудово, так як процедура відбувалася під анестезією, то я нічого не чув. Прокинувся, коли вже все скінчилося, і я був цьому безмежно радий )). Хочу подякувати лікарю за попередню консультацію, та...
Попов Дмитро , 08.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Миколаєві