Відгук від Марина 17.11.2020

Сьогодні перший раз робила УЗД у лікаря Кузика Ігоря Володимировича. Залишилася дуже задоволена, лікар все уважно і доступно пояснив і описав мені. Велике спасибі.Не вперше спостерігаюся у гастроентеролога Ганжі Катерини Геннадіївни. Дуже чуйний і уважний лікар. Завжди уважно огляне, вислухає всі скарги. Призначення і направлення на аналізи дає тільки потрібні, нічого зайвого ніколи не призначає. Після візиту в клініку і спілкування з лікарями і всім персоналом, завжди залишаюся під приємним враженням. Велике дякую!
Марина
Миколаїв, 17.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марина. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи наших фахівців. Одним з головних принципів роботи клінік нашої Мережі є комфорт пацієнта на кожному етапі відвідування медичного центру. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання та комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кузик Ігор Володимирович

Були з малюком на УЗД у Кузика і Попової. Вони були дуже задоволені. Попова відволікала і розважала малюка, дивлячись на сердечка, відповіла на моє запитання, хоча могла сказати, зверніться до спеціаліста. До Кузика ходили кілька разів і завжди привітний чоловік, також відповідає на питання при необхідності, швидко дивиться
Олександра , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки